Akabe Yemek Fabrikası / Lokantalar

Akabe Yemek Fabrikası
Akabe Yemek Fabrikası
Bu içerik 939 kez okundu.
Firma Hakkında

Kaliteli yemek üretiminin gerektirdiği kaliteli hammadde alımı ile başlayan ve müşterilerimize sunulan yemek ile sonlanan tüm süreçler Gıda Mühendisleri ve Gıda Teknikerlerinden oluşan teknik bir kadro tarafından takip edilmektedir.

Lezzetin esas olduğu üretimimiz, her biri kendi alanında deneyim sahibi ve standardı yüksek aşçılarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Aşçılarımıza sürekli standartlarımız ve hijyenik üretim koşulları ile ilgili eğitimler verilmekte ve bu şekilde bilinçlenmeleri sağlanmaktadır.

Fabrikalarımızda bulunan soğuk hava depoları farklı gruplarda ürünlerin birbirinden ayrı ortamlarda depolanmalarını sağlayarak kontaminasyon riskini minimuma düşürmektedir. Aero-steam teknolojisi çok kısa sürede gıdaları istenilen her ısıya ulaştırdığı için, beklemeden kaynaklanan mikrobiyolojik üreme riski de minimuma inmiştir.

Konveksiyonel fırınlar gibi ileri teknoloji ekipmanlar hem hizmet hem de işçilik kalitemizi artırmaktadır. Üretim yapılan farklı bölümler birbirlerinden tamamen ayrılmıştır. Etlerin işlendiği bölümler max 12°C olacak şekilde soğutularak yalnızca saklarken değil işlerken de risk minimuma düşürülmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Toplumsal cinnet!
Toplumsal cinnet!
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi