Belediye başkanlarından sonra sıra kimde?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında geçen 2 saatlik görüşme sonrasında kamuoyu yaşanacak gelişmelere kitlenirken, Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan flaş iddialarda bulundu.

Belediye başkanlarından sonra sıra kimde?

Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugün kaleme alındığı "Belediye başkanlarından sonra sıra kimde?.." başlıklı yazısında, 2 saat süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğangörüşmesi sırasında ortaya atılan gündemi sarsacak iddiaya yer verdi.

İşte Takan'ın gündemi sarsacak o yazısındaki ilgili bölüm;

"Ankara, önceki gün, gece sarayda yaklaşık 2 saat süren R. Erdoğan-Melih Gökçek görüşmesine kilitlendiği ve "müze" açıklamalarına tebessüm bırakıldığı heyecanlı saatlerde çok ilginç bir iddia ile çalkalandı. Görüşmenin perde arkası ile ilgili bilgi alabilmek için ulaştığım saray kaynakları, Melih Gökçek'in biletinin kesilmesi durumunda hiç bir değişiklik olmadığının ısrarla altını çizerken "bu iş biraz tavsadı hepsi o kadar" ifadesini kullandı. Saray kaynakları, bugün Afyon'da başlayacak AKP kampı için şok bir iddia ortaya attılar. Şöyle;
"Değişim il, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile sınırlı kalmayacak. Bazı milletvekillerinin de partiden istifa etmesi gerektiği gündeme gelecek."
Nedeni sordum, "ByLock" dediler. Sayı istedim... Önce belirtmek istemediler ama "123" olarak iddialarında ısrar ettiler...
Şoke olmadım desem yalan olur!.. Saray kaynakları, "temizlik" konusunda "reis"in ne kadar kararlı ve gözü kara olduğunu uzun uzun anlatıp "geri dönüş yok" diye eklediler. "Bunun sonu erken seçime gitmez mi" diye rutin soruyu tekrar ettiğimde " 15 Temmuz 2018" olasılığının daha da kuvvetlendiğini belirttiler.
 
Milli Gazete
recep tayyip erdoğan belediye başkanları bitti sıra kimde
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı