Milli Görüş'ün acı günü! Lütfi Kibiroğlu hakka yürüdü

Efsane Refah Partisi Eminönü eski Belediye Başkanı, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Lütfi Kibiroğlu vefat etti.

Milli Görüş'ün acı günü! Lütfi Kibiroğlu hakka yürüdü

Milli Görüş partilerinin çeşitli kademelerinde aktif görevlerde bulunan Lütfi Kibiroğluhakkın rahmetine kavuştu. milligazete.com.tr'nin edindiği bilgiye göre, uzun bir süredir tedavi altında olan Kibiroğlu'nun cenazesinin yarın öğlen namazına müteakip Fatih Camii'nden kaldırılacağı öğrenildi.

Saadet Partisi Fatih Belediye Başkan Adayı da olan Kibiroğlu, son olarakCansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin İstanbul temsilciliği yürütüyordu.

Millî Gazete ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet diler, ailesine ve Milli Görüş camiasına başsağlığı dileriz...

Lütfi Kibiroğlu kimdir?

Galatasaray İktisadi ve İşletmecilik Yüksek Okulu'ndan mezun oldu. Okuldan sonra İşletme ve Pazarlama üzerine ihtisas yapmak üzere Almanya 'ya gitti. Türkiye 'ye döndükten sonra Mali Müşavir olarak çalışmaya başladı. Siyasete, Milli Selamet Partisi (MSP) Şehremini mahalle teşkilatında başlayan Kibiroğlu, Milli Görüş partilerinde Eminönü İlçe Başkanlığı, İl Yönetim Kurulu Üyeliği, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliği ve Genel Başkan Danışmanlığı görevlerinde bulundu. 1994 yılında İstanbul İl Genel Meclisi Üyesi seçilen Lütfi Kibiroğlu, 1999 yerel seçimlerinde Eminönü Belediye Başkanı oldu. 1999-2004 yılları arasında Eminönü Belediye Başkanlığı yapan Kibiroğlu, efsane hizmetlere imza attı. 2005 yılında Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin kurucu üyesi oldu ve İstanbul temsilciliği görevini üstlendi. Siyasi yönünün yanı sıra sanatçı bir kişiliğe sahip olan Lütfi Kibiroğlu, yoğun çalışmalarına rağmen şiir yazmayı bırakmadı. Kibiroğlu'nun kendi sesinden yayınlanmış bir şiir kaseti ve bir şiir klibi de bulunuyor. Lütfi Kibiroğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Milli Gazete

Saadet Partisi gik lütfi kibiroğlu temel karamollaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı