Musa Arat'tan 'istifa' açıklaması

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Meram İlçe Başkanı İbrahim Özen ile ilçe yönetimin istifasıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Musa Arat'tan 'istifa' açıklaması

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, açıklamasında Meram İlçe Başkanı İbrahim Özen'in istifasıyla ilgili bir açıklama yaptı. Arat açıklamasında şunları kaydetti:

''AK Parti Meram İlçe Başkanımız Sayın İbrahim Özen, babasının rahatsızlığı dolayısıyla istifa etme kararı almıştır. İlçe Başkanımız İbrahim Özen, bu kararını benimle paylaşmış ve bizlerden iznini istemiştir. Öncelikle gayretli ve fedakar çalışmaları dolayısıyla İlçe Başkanımıza çok  teşekkür ederim. Rahatsızlığı bulunan İlçe Başkanımızın kıymetli babasına da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İlçe Başkanımız İbrahim Özen Bey, söz konusu kararını Şeb - i Arus Törenleri için Konya'da bulunan Sayın Başbakanımıza da iletmiş ve Başbakanımız da emekleri için kendilerine teşekkür etmiştir. Büyük olgunluk göstererek görev alacak yeni ilçe Başkanımızın elini rahatlatma duygusu ile Meram İlçe Yönetimimizin istifa etmesinin hemen sonrasında ve yönetimin yeniden oluşturulması adına çalışmalarımızı başlatmış olduğumuzu kamuoyuna duyurur saygılar sunarım.''
 

yenikonya.com

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı