Eğitim-Bir-Sen'den Okul İdarecilerine Seçim Çağrısı, 'Ak Partili Adayı Destekleyin'

Konya'da bir sendika idarecisinin okul idarecilerinden "Öğrenci Meclis Seçimi"nde bir adayın partiden ve sendikadan onay aldığını gerekçe göstererek destek istemesi tepki çekti.

Eğitim-Bir-Sen'den Okul İdarecilerine Seçim Çağrısı, 'Ak Partili Adayı Destekleyin'

Eğitim-Bir-Sen Selçuklu Temsilcisi Durali Gögüş, Selçuklu'daki okulların müdürleri ve idarecilerinin bulunduğu Whatsapp grubuna attığı mesajında Selçuklu Öğrenci Meclisi Temsilciliği için bir seçim yapılacağı ve bu seçimde Ak Parti Konya İl Gençlik Teşkilatı, Selçuklu İlçe Gençlik Teşkilatı ve Eğitim-Bir-Sen'in desteği ile belirlenen kişinin desteklenmesini istedi. Okul Müdürlerine yapılan bu talep pek çok idareci tarafından tepki çekti.

Bir okul idarecisi yapılan teklifin ahlaki olmadığını belirterek, "Çocuklarımıza eşit seçim ve adaletli bir yarış gibi değerleri kazandırmamız gereken bir seçimde bir sendika temsilcisinin siyasi partilerden destek aldığını belirterek bu tür bir talep ile okullara gelmesi utanç vericidir. Siyasetteki yozlaşmanın okul sıralarına kadar inmesi vahim bir olaydır. Bu mesajı atan kişi veya kişilerden özür bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

Eğitim-Bir-Sen Selçuklu Temsilcisi Durali Gögüş'ün mesajında şu ifadelere yer veriliyor: "16 Kasım 2017 Perşembe günü Adnan Hadiye Sürmegöz Oo' da Selçuklu Öğrenci Meclisi Temsilci seçimi yapılacaktır. Fatih MTAL Temsilcimiz Muhammet Mustafa Cömert, Ak Parti Konya İl Gençlik Teşkilatı, Selçuklu İlçe Gençlik Teşkilatı ve EBS Konya İl Başkanlığı ve Genç Memursen Teskilatlarımızla istişare ederek onların destekleriyle Selçuklu Öğrenci Meclisi Temsilciliğine Aday olmustur. Sayın müdürüm, desteklerinizi bekliyoruz. maltepe escort


eğitim-bir-sen konya ak parti konya milli eğitim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı