Ak Parti'nin İlk Başörtülü Adayına Ak Parti Belediyesinden Zulüm

Türkiye'nin ve Ak Parti'nin İlk Başörtülü Adayı önce tuvalet temizliğine ardından 25. maddeden Konya Büyükşehir Belediyesi'nce işten çıkarıldı.

Ak Parti'nin İlk Başörtülü Adayına Ak Parti Belediyesinden Zulüm

Ak parti'nin kuruluşundan itibaren çalışmalarına katılan Asuman Arslan, parti içi çatışmalarla karşılaştı. Demokratikleşme paketinin ardından partisinin ve Türkiye'nin ilk başörtülü aday adayı olan Asuman Arslan, parti içindeki kutuplaşmanın belediyede de vuku bulması sonucu işten atıldı.

Yakın zamanda, Konya Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Dairesi'nda çalışırken, 13 Kasım'da Ak Parti Genel Merkez Komisyonu tarafından her il de kurulması planlanan uzman ekip için mülakata katıldı.

21 Kasım'da ve akabinde 5 Aralık'ta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı 2. Kadın zirvesine davet edilen Arslan, Konya'ya döndüğünde büyük bir şok yaşadı. Önce Fen İşleri İdari Bürodan Kültür Merkezi tuvalet temizliğine daha sonra yeni Ak Parti İl Başkanı müdahalesiyle Bilim Merkezi satış bürosuna ardından da 4 daire başkanının kararı ile 25. maddeden işten çıkarıldı.

Hakkında hiçbir soruşturma ya da işlem yapılmadan ve 25. maddeden işten çıkarılan Ak Parti'nin ilk başörtülü adaylarından Arslan'ın yaşadığı benzeri bir olayda, İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde yaşanmıştı. CHP idaresindeki belediyede çalışan Mine Bilir Şahin, parti içinde muhalif olduğu gerekçesiyle sürgün edildiğini söylemişti.

Ak Parti yönetimindeki Konya Büyükşehir Belediyesi'nde de, Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan taraftarları ve muhaliflerinin karşı karşıya geldiği iddia ediliyor.

konya ak parti aday asuman arslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vakif colak     0000-00-00 Vallahi bu dava öksüz bu dava hor kaldı Reis ve etrafinda üç beş kişi samimi insan var diğerleri hep pusuda ya da kriptolar bu davanın gizli ve samimi kahramanları itilip partiden uzaklastirmaya dönük çalışmalar görüyorum bu son derece tehlikeli bende parti kurulusunda yer alirken o gün makam sahibi olan zevatlar bize görüşme için randevu veremezken simdi partinin en tepesinde yer aliyorlar.AMAN REIS DIKKAT..Sen akilli ve cesur insan partimizi bu tip insanlardan bir an evvel temizle..
Tahir korkusu     0000-00-00 Konya Buyuksehir Belediyesi çalışanıyim Personel Dai.Bskn.calisanlari topladi hepimizden imza aldi.bunu sorgulayamadik.imzayi neye attigimizi bilmiyorsunuz .atmasak isten cikaracagiz Belediyelerin denetimi yokmu calisani kim koruyacak
Belediye Calisani     0000-00-00 Seslerinizi kısın ve susun siz insan degilsiniz muammelesini yillardir görüyoruz.ekmek kavgasi ,ya isten atarlar tek yaptigimizyaptigimiz secimlerde oy kullanmak kurtulmak istedigimiz adamlara RTE hatrina oy veriyoruz.Erdoganin haberi yokmu bunlardan Defolsun gitsinler . dört gözle secimleri bekliyoruz.biktik bu zalimlerden.Bunlardan kurtulmak icin gidip CHP oy verecegim.lanet olsun zalimlere Konyayi orumcek agi gibi kusattilar.Ist.Ankara Konyada sira dedik bizi adam yerine koymadilar
KONYADAN MERAMLI     0000-00-00 Ak partimiz bozuldu parti icerisinde gercek dava insanlari partiden uzaklastiriyorlar belediyede olanlarida böyle basit yalanlarla isinden ekmeginde ediyorlar . Konya Belediyesinin düştüğü duruma bak.Yapilan bu yanlışlığın düzeltilmesi . Gercek AKpartli dava insanlarinin hak ettikleri yerlere gelmesi temennisiyle.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı