Erbakan Uyarmıştı... Liberman: Mesih’i bekliyoruz!

Siyonist İsrail Rejimi Savunma Bakanı Avigdor Liberman, Filistinli Müslümanlara yönelik katliamla Ortatoğu’yu kan gölüne çevirdiklerini görmezden gelerek asıl maksatlarının ne olduğunu açıkladı.

Erbakan Uyarmıştı... Liberman: Mesih’i bekliyoruz!

Siyonistlere karşı tehlike arz eden şahısların ve İslami hareketlerin önünün kesilmesi amacıyla 2000 yılından beri İsrail’de düzenlenen “Herzliya Konferansı”nda konuşan İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, ”Mesih’in (Hz. İsa değil) gelmesiyle Ortadoğu’ya barış geleceği” yalanını ileri sürdü.

Mesih’in yakın bir tarihte gelmesini beklediklerini söyleyen Yahudi Bakan, zorbalıkla işgal ettikleri Filistin topraklarında "Filistinlileri yok etmek yerine onlara yaşama hakkı tanımakla İsrail’in barışı isteyen bir devlet olduğu" hezeyanını savundu.

Ortadoğu'daki bütün krizlerin arkasında İsrail'in parmağının olduğu gerçeğini inkâr eden Siyonist Liberman, bölgedeki istikrarsızlığın sebebinin Filistin halkının olduğunu ileri sürdü.

ERBAKAN HOCA YAHUDİLERİN MESİH İNANCI HAKKINDA NE DEMİŞTİ?

Milli Görüş hareketinin lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 22 Temmuz seçimleri öncesi bir konuşmasında da Yahudilerin Mesih inancı hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Erbakan Hoca açıklamasında şunları söylemişti:

"Ne söylüyorum duyuyor musun? Bir inanışı size anlatıyorum. Böyle inanıyor: 'Ben dünyanın efendisiyim, tekrar hâkim olacağım, hâkim olmak için Süleyman Mabedi'ni yeniden yapacağım' diyor. Az önce zikrettiğim üç şeyi yaptığında “yeryüzüne bizim Mesihimizin gelmesi için şartları hazırlamış olacağım” şeklinde inanıyor. Bunları yaptıklarında, Beni İsrail’in Mesihinin (Hz. İsa değil) yeryüzüne geleceğini, Davut (AS)’ın tahtına oturacağını ve bir Yahudi kral olarak ebedi dünya hâkimiyetini perçinleyeceğine inanıyorlar. İşte bunların 5 bin 765 seneden beri inançları bu. Bu bunların dini...

Dini olduğu için bunun pazarlığı olmaz, bunun barış antlaşması olmaz, bunun görüşmesi olmaz, inancı bu ve binlerce yıldır bunun için çalışıyor. Bu gerçek, bütün delilleriyle kitaplarıyla sabittir.

Nitekim İsrail’in cumhurbaşkanı “Bizim iki tür haritamız vardır, biri duvardaki haritadır, diğeri ise kalbimizdeki harita” demektedir. İşte böyle bir dünyada yaşıyoruz.”  

KRİZ KARARLARININ ALINDIĞI HERZLİYA KONFERANLARI

Herzilya Konferansları; 2000 yılından beridir, dünyada devam eden ekonomik krizlerin ve Ortadoğu’da devam eden siyasi krizlerin kararlarının alındığı yerdir. Konferansta “dört bir yanı tutuşmuş olan Tel Aviv’in maruz kaldığı tehlikeler” ve “bölgedeki olayların İsrail üzerindeki olumsuz etkileri” üzerine değerlendirmelerde bulunur. Konferans siyonist rejim tarafından tertip edilen en önemli konferanstır. İsrail'in Tel Aviv Bölgesine ait 87.000 nüfuslu ili Herzliya’da düzenlenen konferans, Siyonist rejim tarafından tertip edilen en önemli konferanstır.

NECMETTİN ERBAKAN MİLLİ GÖRÜŞ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı