Etler pırıl pırıl

Bakan Fakıbaba: Yarım kilo kıyma 14,5 lira...

Etler pırıl pırıl

Yurt dışından ithal edilerek üç büyük market zincirinde satışa sunulan etlerle ile ilgili Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yarım kiloluk kıymanın 14.5, kuşbaşının ise 15.5 liraya satışının yapıldığını belirterek, "Emin olun pırıl pırıl etler" dedi.

mask-+

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Bozova ilçesinde seçim çalışmaları için esnafı ziyaret etti.

Bir market zincirinin şubesine giren Fakıbaba, et reyonundaki etleri ve fiyatlarını inceledi. Fakıbaba, burada yaptığı açıklamada, dar gelirli ailerin et alması için Türkiye'nin her yerinde bu market zincileri vasıtasıyla uygun fiyata et satışının yapıldığını söyledi.

"EMİN OLUN ETLER PIRIL PIRIL"

Seçim çalışmaları için gittiği bölgelerde marketlerde et fiyatlarını kontrol ettiğini belirten Bakan Fakıbaba, şunları kaydetti:

"Bozova ilçesinde de acaba etin durumu nasıldır diye markete uğruyorum, etleri kontrol ediyorum, bakıyorum. Emin olun pırıl pırıl etler… Yarım kiloluk kıyma 14.5 lira, yarım kiloluk kuşbaşı 15.5 lira. Yani hiç farkı olmayan pırıl pırıl etler. Gerçekten biz bunu 15 binin üzerinde noktalarda satışa sunmuşuz. Amaç hiçbir zaman esnaf ile rekabet etmek değil dar gelirli vatandaşlarımıza şu aziz günde yardım etmek. Ben göreve geldikten 2 ay sonra başladı bu proje inşallah hep devam edecektir."

et fakıbaba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı