Temel Karamollaoğlu: 'Vurun bana, hiçbir şey olmaz'

24 Haziran erken seçimleri için geri sayım sürüyor.

Temel Karamollaoğlu: 'Vurun bana, hiçbir şey olmaz'

Liderler meydanlarda halka vaatlerini anlatıp oy istiyor. Peki, liderlerin konuşurken kullandıkları beden dili ne anlatıyor? Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'nun beden dili ne söylüyor?

mask

mask

 

 

İnsan davranışı ve beden dili uzmanı Mark Bowden, siyasi liderlerin beden dilini yorumladı. Bowden, Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu için çarpıcı bir yorum yaptı.

“VURUN BANA BİR ŞEY OLMAZ”

Bilge Başkan Karamollaoğlu’nu yorumlayan Mark Bowden şunlar söyledi:

“Ellerini sık sık çok geniş açıyor, kesinlik hareketini yapıyor. Bazen elleriyle konuştuğu şeyleri tasvir ediyor. Güçlü bir lider profili çizmek istiyor. Konuşurken çenesini sık sık dışarı çıkararak 'Vurun bana, otoritem var, hiçbir şey olmaz' diyor. Söylediğiniz kadarıyla seçmen tabanı muhafazakârmış. Bu nedenle kitlesini bir arada tutmak için doğru şeyi yapıyor. Fakat başka kitlelerin ilgisini çeker mi? Emin değilim.

karamollaoglu-ekonomi-politikalari-sil-bastan-degistirmeye-ihtiyacimiz-var-1457-dhaphoto3-1528712403.jpg?

Modern demokrasilerde sakal ve bıyık çok işe yaramıyor. Bu tür liderlerin seçilme oranı istatistiklere göre çok düşük. Çünkü sakal yüzde çok şey saklıyor. Bu nedenle eğer sakallı bir lider bana gelirse hemen kesmesini rica ediyorum. Karamollaoğlu’nun bırakmasını anlıyorum çünkü daha geleneksel görünmek istiyor ya da yaşı nedeniyle bilge olduğunu göstermek istiyor olabilir.”

temel karamollaoğlu saadet partisi milli görüş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı