Karamollaoğlu'nun Babala TV videosu ambargoyu yıktı:

Kısa sürede milyonlara ulaştı

Karamollaoğlu'nun Babala TV videosu ambargoyu yıktı:

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, Youtube üzerinden yayın yapan Babala Tv kanalına konuk oldu. Karamollaoğlu'nun seçimlere ilişkin konuşması üzerinden 24 saat geçmeden 1 milyona yakın izlenme sayısına ulaştı. Karamollaoğlu'nun katıldığı program "YouTube Trend Videolar Listesinde 1 numaraya yükseldi.

mask

mask

mask

-
 
24 Haziran seçimleri için kampanyalarını sosyal medyadan duyurmaya çalışan Saadet Partisi, medya ambargosunu bu şekilde yıkmaya çalışıyor. Cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu'nun diğer adaylara oranla çok daha az yer aldığı gazete ve televizyon kanallarına karşın, sosyal medya platformlarındaki imkanlar kullanılmaya çalışılıyor. Karamollaoğlu bu durumu "Medya padişahınsa sosyal medya bizimdir" sözü ile ifade etmişti.

1 MİLYONA YAKIN İZLENDİ, 1. SIRAYA ÇIKTI, ONBİNLERCE YORUM YAPILDI

Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan e-miting'ler düzenleyen Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, internet üzerinden yayın yapan birçok mecrada kendisini ifade etmeye çalışıyor. E-miting'leri yüzbinlerce kişi tarafından takip edilen Karamollaoğlu'nun, Babala Tv'deki yayını da büyük ses getirdi. Videoyu yayına girdiği andan itibaren yüzbinlerce kişi izledi. Henüz 24 saat olmadan 1 milyon sınırına dayanan videoya onbinlerce yorum yapıldı. Program "YouTube Trend Videolar Listesinde 1 numaraya yükseldi.

 

ÖN YARGILARI YI

saadet partisi temel karamollaoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
KONYA OVASI, NEDEN HOLLANDA GİBİ OLAMIYOR... İŞTE CEVABI
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı
Yerli Tohum, ABD'li Tohumu Geride Bıraktı