Advert
Advert
Advert

Bu meydanda gazeteciler 'Onur Konuğu'

Dünyanın en ünlü meydanlarından biri olan New York Times Meydanı bu yıl düzenlecek yeni yıl etkinleri için hazırlanmaya başladı. Organizasyonu düzenleyen kurul bu yıl yapılacak yeni yıl etkinliğine onur konuğu olarak gazetecileri davet etti.

Bu meydanda gazeteciler 'Onur Konuğu'
Advert

ABD’nin New York kentinde bulunan Times Square (Times Meydanı) her yıl olduğu gibi bu yıl da ABD’de yeni yıl kutlamalarının merkezinde yer alacak. Kutlamaları organize edenler bu yılın onur konuğu olarak, basın özgürlüğünün savunucuları gazetecileri seçti.

Basın özgürlüğü ve gazeteciler için ‘ölümcül bir yıl’ olduğunu söyleyen organizatörler, 2018’i sonlandırıken Times Meydanı’na onur konuğu olarak birçok gazeteciyi davet etti.

İKİ CİNAYET ÖNE ÇIKTI

Özellikle gazetecilere yönelik öne çıkan iki cinayeti örnek gösteren organizatörler, nişanlısıyla evlenebilmek için gerekli evrakları tamamlamak üzere İstanbul’daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna gelen ve burada vahşice öldürülerek cesedi ortadan kaldırılan Suudi hükümetine muhalif Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı ve ABD’de Maryland eyaletinde Annapolis kentinde bulunan The Capital gazetesinin basılarak 5 gazetecinin kurşuna dizilmesi olaylarını 2018’deki basın özgürlüğü açısından felaket olarak niteledi.

Düzenlenecek etkinlikte Gazetecileri Koruma Komitesi Direktörü Joel Simon, NBC spikeri Lester Holt, ABC Global Haber Müdürü Martha Raddatz ve The Washington Post editörü Karen Attiah ile birlikte pek çok uluslararası gazetecinin de sahnede yer alacağı açıklandı.

gazeteciler new york meydan onur konuğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi