Advert
Advert

12 TAM ALTIN ‘HİKAYE’ 355 BİN TL ŞAHANE

TİMAV organizasyonu ile “7. Geleneksel Hikaye Yarışması Ödül Töreni” için Selçuklu Belediyesi’nin kendi yaptığı kongre merkezinde düzenlenmesi adına çıkılan ihalede, tanıtım ve organizasyon bedelinin ödüllerin 220 katı olduğu ortaya çıktı.

12 TAM ALTIN ‘HİKAYE’ 355 BİN TL ŞAHANE
Advert

Türkiye, rant ekonomisinde boğulmaya, ihalelerle yoksullaşmaya devam ediyor. Konya’da, Türkiye İmam Hatipler Vakfı’nın yedincisini düzenlediği hikaye yarışmasının ödül töreni de, organizasyon ve tanıtım ihalesi ile şaşırttı.

2016 yılında düzenlenen program için 195.000,00 TL, 2017 yılında düzenlenen organizasyon için 295.000,00 TL ve son olarak 2018 yılında düzenlenen yarışmanın tanıtım ve organizasyonu için 355.000,00 TL ile ödeme yapıldığı ortaya çıktı.

5 Mayıs – 10 Temmuz 2018 tarihleri arasında başvuruları alınan yarışmada, birinci olan için 6 tam altın, ikinci olan için 4 tam altın ve üçüncü olan için 2 tam altın verileceği açıklandı. 27 Haziran 2018’de yapılan ihale sonucunda, hizmet alım işi maliyeti 355.000,00 TL olan sözleşme ile bir tanıtım ve organizasyon şirketi ile 01 Ağustos 2018 tarihinde imzalandı.

İhaleyi alan firmanın Selçuklu Belediyesi’nden farklı zamanlarda da ihale aldığı görülürken, ihale şartnamesinde, organizasyonun yapılacağı yerin Selçuklu Kongre Merkezi olarak belirtiliyor olmasıda dikkat çekti.

Selçuklu Belediyesi’nin katkıları ile eylül ayında düzenlenen ödül töreni, Selçuklu Belediyesi’nin 7 ihale sonucunda yaklaşık maliyeti 112 milyonu aşarak yaptırdığı kongre merkezinde gerçekleştirildi.

Ödül töreninde, ilk üçe giren öğrencilere toplamda 12 tam altın verilirken, takdim edilen bu ödülün yaklaşık 220 katına tanıtım ve organizasyon yapıldı. Türkiye İmam Hatipler Vakfı’nın sadece son 3 yılda düzenlediği ödül töreni tanıtım ve organizasyonlarının toplam bedelinin, KDV’leri ile birlikte 965.122,00 TL olduğu ortaya çıktı.

timav selçuklu belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi