Advert
Advert
Advert

'Çalmadan Çalışacaklar'

Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçim kampanyasının ilk aşaması ile merak uyandırdı.

'Çalmadan Çalışacaklar'
Advert

24 Haziran seçimlerinde ses getiren seçim kampanyası ile akıllarda kalan Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimleri için hazırladığı seçim kampanyasının ilk aşamasıyla çıkış yaptı.

"ÇALMADAN ÇALIŞACAKLAR"

Uzun süredir güçlü genç bir kadro ile Mersin escort kampanya çalışmalarını yürüten Saadet Partisi, Ankara'da yapacağı ‘Aday Tanıtım ve Kampanya Lansman’ toplantısını 8 saniyelik merak uyandıran bir video ile duyurdu. Saadet Partisi, seçim kampanyasının başlangıcını; “Çalmadan Çalışacaklar” sloganı ile sosyal ağlardan duyurdu.

SEÇİM KAMPANYASI 27 OCAK'TA KAMUOYUNA SUNULACAK

“Çalmadan Çalışacaklar” diyen Saadet Partisi, hiçbir siyasi şahsı, partiyi ya da adayı hedef almaksızın yürütecekleri kampanyanın millet tarafından sahiplenileceğini bekliyor. Genç ve dinamik bir ekiple hazırlanan kampanya Türkiye’nin ilkleri arasına girecek. Türkiye’nin sorunlarının da dile getirileceği kampanya 27 Ocak'ta gerçekleştirilecek toplantıyla kamuoyuna sunulacak.

Belediye başkan adaylarının da tanıtılacağı toplantıda seçim konseptiyle beraber seçim şarkıları, seçim sloganlarına yer verilecek.

saadet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi