Advert
Advert
Advert

'Sarj ikaz ışığı gibi'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, rakibi olan TBMM Başkanı Binali Yıldırım için ilginç bir benzetmede bulundu.

'Sarj ikaz ışığı gibi'
Advert

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında zaman zaman yaşanan polemiklere bir yenisi daha eklendi. Geçen hafta "Mehruze teyze" ile gündeme gelen Ekrem İmamoğlu, bu kez de rakibi olan TBMM Başkanı Binali Yıldırım için yaptığı benzetme ile gündeme geldi. CHP adayı İmamoğlu, AKP adayı Binali Yıldırım'ı "şarj azalınca uyarı veren kırmızı ışığa" benzetti. İmamoğlu kendisini de "şarja takınca yanan yeşil ışığa" benzetti.

Kadıköy’de katıldığı bir etkinlikte gençlerin sorularını cevaplayan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’a ilişkin projelerini de açıkladı.

SARAÇHANE'DEKİ İBB BİNASININ BÜYÜK BÖLÜMÜ KÜTÜPHANE OLACAK

İstanbul’da oldukça yoğun bir genç nüfus olduğunu söyleyen İmamoğlu, 18-25 yaş arasındaki gençlerin 350 bin kadarının ne okuduğunu ne de çalıştığını belirtti. "Bu gençleri kazanmamız gerekiyor" diyen İmamoğlu, bu bağlamda Saraçhane’deki belediye binasının makam odası, meclis üyelerinin çalışma yerleri dışındaki alanın önemli bir kısmını kütüphane yapacaklarını açıkladı.

"BİNALİ YILDIRIM'A İLGİNÇ BENZETME

İmamoğlu, etkinliğe katılan gençlerinin sorularını da cevapladı. Ekrem İmamoğlu, "Binali Yıldırım seçmene oldukça sempatik gelen birisi. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?" şeklindeki soruya "Telefonunuz yanınızda mı? Şarjı var mı? Telefonlarda şarj azaldıkça kırmızı bir uyarı ışığı yanar. Binali Yıldırım o ışıktır. Telefonunuzu şarja taktığınızda bir yeşil ışık yanmaya başlar. Ben de o yeşil ışığım” şeklinde cevap verdi.

EKREM İMAMOĞLU BİNALİ YILDIRIM AKP CHP MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi