Advert
Advert
Advert

AK Parti'de; Seydişehir'den Sonra Cihanbeyli'de Dağıldı

Çarşı Karıştı… Cumhur İttifakı’ndan 1 İstifa 3 Bağımsız Aday Çıktı

AK Parti'de; Seydişehir'den Sonra Cihanbeyli'de Dağıldı
Advert

AKP ve MHP’nin Konya’da yaptığı Cumhur İttifakı aday tanıtım toplantısının ardından her iki partide de hareketlilik yaşanıyor. Daha önce 3 kez aday tanıtım toplantısı iptal edilen ve geçtiğimiz günlerde sonuçlanan ittifaka göre, Konya’nın 27 seçim bölgesinde AKP, 5 seçim bölgesinde ise MHP’nin adayları seçime girecek.

Aday tanıtım toplantısı önce AKP’nin Seydişehir İlçe Teşkilatı yaptığı açıklamada, ben yaptım oldu anlayışına karşı çıktıklarını aksi halde seçime bağımsız gireceklerini dile getirmiş ve bir gün sonra görevden alınmıştı.

SEYDİŞEHİR’DEN SONRA CİHANBEYLİ

AKP Seydişehir İlçe Teşkilatı’nın ardından Konya Cihanbeyli Teşkilatı’da görevden ayrılma kararı aldı. İlçe başkanı Serdar Karaburun yaptığı açıklamada, “ 2010 yılından bugüne kadar DAVA’m diye inandığım değerlere sahip çıkmak adına ilçemizde Ak Parti ilçe Başkanı olarak yapmış olduğum göreve İl teşkilatımız ve Ak Parti Genel Merkez ile yaptığımız istişareler neticesinde (kendi isteğimiz ile) bugün son vermiş bulunmaktayız” dedi.

AK PARTİ KONYA SEYDİŞEHİR CİHANBEYLİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi