Advert
Advert
Advert

AK PARTİLİ VEKİL: 2019 TASARRUF YILI

AKP Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, 2019 yılında kendilerinin de tasarruf yapacaklarını belirttiği konuşmasında, partisinin oy pusulasında 8, sırada yer alması ile ferahladığını ve Ashab-ı Kehfi hatırladığını söyledi.

AK PARTİLİ VEKİL: 2019 TASARRUF YILI
Advert

Gündem değerlendirmesi için düzenlenen basın toplantısında konuşan AKP Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir ilginç açıklamalarda bulundu. Parti il binasında düzenlenen toplantıda Özdemir, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan da ekonomiye dair değerlendirmeler aldıklarını dile getirerek ekonomik krizin devam edeceğini öngördü.

Türkiye’nin bugün kasasına baktığında 85 Milyar dolarının olduğunu belirten Konya Milletvekili Özdemir, AKP’nin iç kulvardan yarışan bir atlet olduğunu dolayısı ile dış kulvardan yarışanların gerçeğin merkezinden uzak olduklarını belirttiği konuşmasında, bugüne kadar yapılan yatırımların ise kar olduğunu ifade etti.

“2019 TASARRUF YILI”

2018 yılının ekonomik krizle geçtiğini belirterek yeni yıl içinde değerlendirmelerde bulunan Özdemir, 2019 yılında kendisinin dahi tasarruf yapacağını belirterek, vatandaşlara “5 alıyorsak bundan böyle 4 alacağız” diyerek, 2019’un tasarruf yılı olacağını söyledi.

PUSULADAKİ 8, ASHAB-I KEHFİ HATIRLATTI

Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli İdareler seçimi öncesi kura çekimi yapılarak, partilerin pusuladaki yerinin belirlendiğini hatırlatan AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir, AK Parti'nin oy pusulasındaki yerinin 8 olarak belirlendiğini ifade ederek şunları söyledi; “İslam inancı gereği, bir şeyi uğursuzluğa yormanın yeri yoktur fakat hayra yormanın önemi vardır” diyen Özdemir, “8 rakamını görünce Ashab-ı Kehfi hatırladım. 8 rakamının hakikaten  mukaddes kitabımızda yeri olan bir rakam olduğunu gördüm. Gönlüm de bu anlamda bir ferahlama ile doldu”

PARTİLERİN PUSULADAKİ YERİ

31 Mart seçimlerinde partilerin oy pusulasındaki sıralaması ise şu şekilde; Saadet Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Türkiye Komünist Partisi, Vatan Partisi, Büyük Birlik Partisi, Hür Dava Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, AKP, Demokrat Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, İYİ Parti ve HDP.

HACI AHMET ÖZDEMİR AK PARTİ 2019 TASARRUF YILI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi