Advert
Advert
Advert

Karamollaoğlu'ndan Ak Parti Konya vekillerine cevap; 'Kıpırdama. Korkunun ecele faydası yok"

Karamollaoğlu'ndan Ak Parti Konya vekillerine cevap; 'Kıpırdama. Korkunun ecele faydası yok"

Karamollaoğlu'ndan Ak Parti Konya vekillerine cevap; 'Kıpırdama. Korkunun ecele faydası yok
Advert

Haftalık basın toplantısı için kameralar karşısına geçen Saadet lideri Temel Karamollaoğlu, Ak Parti Konya milletvekillerinin açıklamalarına tepki gösterdi.

Geçtiğimiz hafta adaylarını tanıtan Saadet Partisi'nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlu bu kez gündemi değerlendirdi.

Gazetecilerin, "8 rakamı ile Ashab-ı Kehf'i hatırlayan ve zillet" ifadelerini kullanan Ak Parti Konya Milletvekilleri Prof. Dr. Hacı Ahmet Özdemir ve Leyla Şahin Usta'ya sert tepki gösterdi.

Karamollaoğlu su ifadeleri kullandı; "Küfür çirkin sözler hitap ettikleri toplumu tarif etmez. Kimin ağzından çıkıyorsa o insanı tarif eder. Birisi çıkıpta çok adi küfürler yapabilir. Hiç kimse çıkıpta onun küfrettigi insana, "sen niye böyle söylüyorsun dediğine şahit oldunuz mu" yok. O kimin ağzından çıkıyorsa ne kadar aşağılıksa o kadar aşağılıktır. Ne kadar yüceltiyorsa o kadar yücelir. Ak Parti bitti, tükendi. Burada, bu tip ifadelere umut bağlıyor. Hâlbuki bu kendi tükenişini perçinliyor. Hani bir bataklığa düşen insan olur, ne derler "kıpırdamada, "niye?" kıpırdadıkça daha çabuk batarsın. Aynı durumdalar,batiyorlaf çöküyorlar, durmadan başka yerlere saldırarak, kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Korkunun ecelw faydası yok"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi