Advert
Advert

'Demokrasi Benim Bulunduğum Yere Kadar'

Demiryol-İş Sendikası Konya Şubesi’nin 11. Olağan Genel Kurulu yapıldı. 4 liste ile gidilen seçimde güven tazeleyen Adem Gül, ziyaret ettikleri Konya Büyükşehir Belediye Başkanı’nın kendilerine, “demokrasi, benim bulunduğum yere kadar” dediğini söyledi.

'Demokrasi Benim Bulunduğum Yere Kadar'
Advert

21 Ekim 2018’de, Demiryol-İş Sendikası Konya Şubesi’nin 11. Olağan Genel Kurulu için delege seçimine gidildi.

Delege seçimi için Konya Büyükşehir Belediyesi’nden, belediye bünyesindeki salonu talep eden sendika, bir katlı otoparkın terasında delege seçimini tamamladı.

“DEMOKRASİ, BENİM BULUNDUĞUM YERE KADAR”

4 liste ile gidilen ve çok sayıda sendika üyesinin katıldığı 11. Olağan Genel Kurul’da mevcut başkan Adem Gül güven tazeledi. İşçiler için mücadele edeceklerini ve zorluklara yenilmeyeceklerine vurgu yaparak bir konuşma gerçekleştiren Gül, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret ettiklerini ve başkanın kendilerine “demokrasi, benim bulunduğum yere kadar” dediğini ifade etti.

DEMOKRASİDEN RAHATSIZ OLDU

Demiryol-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Adem Gül, belediye başkanı ile aralarında geçen görüşmeyi şöyle anlattı; “Geçtiğimiz günlerde Konya Büyükşehir Belediye Başkanımızın yanına ziyarete gittik, başkana 'Demokrasi' dedik. 'Demokrasi nereye kadar? Demokrasi, benim bulunduğum yere kadar' dedi. Başkan bey, 'Demokrasi beni rahatsız edecek boyuta geldiyse bu demokrasiden sayılmaz' demeye çalıştı. Biz, yapılan her seçimin sonucuna saygı gösteriyoruz. Biz de insanların sendika seçimine saygı gösterilmesini arzu ediyoruz ve bekliyoruz. Biz, bu yönden çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz.”

 

konya demiryol-iş konya büyükşehir belediyesi uğur ibrahim altay adem gül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi