Advert
Advert

Yasak, Sülün Osman'a Tıklanma Rekoru Getirdi

Saadet Partisi’nin sinemalarda yasaklanan reklam filmi 7’den 70’e herkesin dilinde…

Yasak, Sülün Osman'a Tıklanma Rekoru Getirdi
Advert

Saadet Partisi’nin 31 Mart yerel seçimleri için vizyona giren filmler öncesinde gerçek bir hikâyeden alıntıyla yaptığı “Sülün Osman” reklamı yayımcı ajansa yapılan baskı ile yayından kaldırılmıştı. Saadet Partisi’nin reklam filminin yayından kaldırılması birçok kesimin tepkisine neden oldu. Kısa sürede Türkiye gündemine gelen Sülün Osman reklam filmi, sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Birçok sosyal medya platformunda en çok paylaşılan ve en çok izlenilen video olan Sülün Osman ile ilgili vatandaşlar çarpıcı yorumlarda bulundu. 

REKLAM SİNEMADA YAYINLANIYORDU

Saadet Partisi, 1 Şubat’ta vizyona giren ‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’ filmi öncesinde gerçek bir hikâyeden alıntı yaparak hazırladığı ‘Sülün Osman’ temalı reklam filminde ‘Sülün Osman’ lakaplı dolandırıcıyı konu almıştı. Reklamda, Galata Kulesi’nden Taksim Meydanı’na kadar Sülün Osman’ın dolandırdığı vatandaşlar anlatılıyor. Köprü geçiş ücretlerine de atıfta bulunulan reklamda, “Galata Köprüsü’ne adım atan herkesten geçiş ücreti aldı. Tabii o zamanlar köprüden geçmeyenler para ödemek zorunda değildi. Sülün Osman mesleğinde ilk değildi, sonuncu da olmadı” ifadeleri kullanılıyor.

2 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Sülün Osman reklam filmi Türkiye gündemine oturdu. Sosyal medyada en çok konuşulan konu olan Sülün Osman’ı yüz binlerce kişi paylaştı. Sadece paylaşımın yapıldığı ilk gün Sülün Osman’a Twitter üzerinden 30 bin yorum yapıldı. Saadet Partisi resmi Twitterhesabından yapılan paylaşımda ise 2 milyondan fazla kişi izledi. Diğer sosyal medya hesaplarında da gündem olan Sülün Osman, 7’den 70’e herkesin dilinde.

TELEVİZYON KANALLARINDA GÜNDEM OLDU

“Sülün Osman”, haber kanallarının da bir numaralı gündemi oldu. Baskı ve tahakkümle sinemalarda yayından kaldırılan Sülün Osman ile ilgili FOX Haber spikeri Fatih Portakal ise, “Baskı yasak mı getirdi?” başlıklı soruyla izleyicilerine konuyu aktardı.

ÇARPICI YORUMLAR YAPILDI

Sosyal medyada gündemde yer alan Sülün Osman ile ilgili yapılan yorumlar da dikkat çekti. 

İşte  o yorumlar:

“Kendi reklamlarına iki gün tahammül edemeyenler. Bu milletin 17 senedir tahammül etmesi hakikaten iyi sorgulanmalıdır.”

“Bu reklam filminde #SülünOsman karakterini canlandıran kişiyi tutuklatmasınlar dikkat edin. Halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmek gibi kanunlara aykırı davranmak ne bilim işte bir şeyler bulurlar.”

“AKP #sülünosman filmini yayından kaldırdığına pişman oldu, çünkü kaç gündür Twitter’da zirvede.”

Bu film yasaklandı. Sansür ve yasaklarda geldiğimiz günler askeri darbe günlerindekilere rahmet okutuyor. #SülünOsman

“Neden alındılar ki acaba”

“Saadet Partisi #Organizeİşler sinema reklamı TC Devleti’nin Kore Devleti’ne yaptığı rica (!) sonucu Koreli #Yayıncı Şirket tarafından yayından kaldırıldı. Tebrikler Sülün Osman!”

sülün osman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi