Advert
Advert
Advert

Yüzde 82 Aldıkları İlçede Jandarma Koruma Altına Aldı / ÖZEL

Konya'nın Sarayönü ilçesinde AK Partili aday ve yöneticiler yuhalandı.

Yüzde 82 Aldıkları İlçede Jandarma Koruma Altına Aldı / ÖZEL
Advert

2014 yerel seçimlerinde AKP’nin yüzde 44,2 aldığı, 24 Haziran 2019 genel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın yüzde 82,2 aldığı Konya’nın Sarayönü ilçesinde, AKP Konya Büyükşehir Belediyesi başkan adayı ile Sarayönü başkan adayının da aralarında bulunduğu AKP’li yuhalanarak konuşturulmadı ve İlçe Jandarma tarafından korundu.

Konya’nın Kadınhanı ilçesi ile Sarayönü ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açılışını yapan AKP Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Uğur İbrahim Altay ve partililer, seçim çalışmaları kapsamında Sarayönü merkezden daha fazla nüfusa sahip olan Ladik mahallesi köy meydanına geldiler.

KONYALI VATANDAŞ, AKP’Lİ ADAYLARI KONUŞTURMADI

AKP İl Başkan Yardımcısı Hasan Çiftçi, Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uğur İbrahim Altay ve Sarayönü Belediye Başkanı ve adayı Nafiz Solak ilçe meydanında vatandaşlara hitap etmek istedi. AKP’nin gösterdiği adayları kabul etmeyen ilçe halkı, seçim çalışması için kendilerine seslenmek isteyen partililere konuşma fırsatı dahi tanımadı.

“EĞER AK PARTİLİ BİR BELEDİYE OLMAZSA…”

Mevcut belediye başkanının kendilerinin değil Cumhurbaşkanının adayı olduğunu belirten İl Başkan Yardımcısı Hasan Çiftçi’ye vatandaşlar yuhalayarak karşılık verdi. Bunun ardından Çiftçi, “yapılmak istenen tamda bu, Ladik’i bölüp karşı karşıya getirmek. Eğer Ak Partili bir belediye olmazsa, küçük bir hizmet alamaz” diye seslendi ancak vatandaşlar hem “olmasın, olmasın” diye bağırdı hem de yuhalamayı sürdürerek konuşmacılara müdahale etti

AKPLİLERİ KORUMAYA JANDARMA ÇAĞIRILDI

İlçe için harcanan miktarı dile getiren Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeniden adayı Uğur İbrahim Altay, “bugüne kadar Ladik mahallesine 15 milyonluk yatırım yapmışsız... Ve bugüne kadar ilçe belediyesinde ve büyükşehir belediyesinde Ak Partili bir belediye başkanımız. Bu koordinasyonla bu işleri yaptık. Sizden ricamız bu koordanisyonu bozmamanız bize destek olmanızı istiyoruz” diye seslendi.

Vatandaşların yoğun tepkilerinin artması üzerine meydanda konuşmaya başlayan partililer, ilçe seçim bürosuna sığındı ve olay yerine çağrılan ilçe jandarma ekipleri AKP’li aday ve yöneticileri koruma altına altı. Seçim çalışmaları için geldikleri Ladik’ten ayrılan AKP’lilerin gün içerisinde yaptıkları seçim çalışmalarını servis ederken Ladik’ten söz etmemeleri dikkat çekti.

24 HAZİRAN’DA ŞENER’İ BUGÜN AKP’Yİ YUHALADILAR

Öte yandan, Ladik mahallesi sakinleri 24 Haziran seçimleri öncesinde de meydanda kendilerine hitap etmeye çalışan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’i yuhalamıştı.

 

AK PARTİ KONYA SARAYÖNÜ LADİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi