Advert
Advert
Advert

'Sorsan, herkes vatansever. Herkes parasını dolara yatırıyor.'

Ulaştırma Bakanı, öyle bir vatandaşa 'işler nasıl' diye sordu ki, vatandaşın ekonomi dersi verdiğini söyledi.

'Sorsan, herkes vatansever. Herkes parasını dolara yatırıyor.'
Advert
Konya YHT Garı ve Konya Lojistik Köyü inşaat çalışmalarını yerinde inceledikten sonra AKP Konya İl Teşkilatı ile Gedavet Meydanı'nda esnaf ziyaretlerinde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan zor anlar yaşadı.
 
"BİZ NE YİYECEĞİZ NE İÇECEĞİZ"
 
Meydandaki çay ocağı ve esnaf ziyaretlerinde, Bakan Turhan bir vatandaşa işlerinin nasıl olduğunu sordu. Nakliyeci olduğu öğrenilen vatandaş ise, kamyoncuların sesi oldu ve "İstanbul'a bir gidiş gelişimiz bizim 500 lirayı buluyor. Nakliyeye vurduğun zaman, mazotu çıkardığın zaman diğer giderleri çıkardığın zaman el ele başbaşa. Bu Yavuz Sultan Selim'de ki geçişleri ele alırsanız. İndirirseniz. Bir de bu kaçak geçişler var. Kaçak değil okunuyor ama ödeyemiyoruz. Nakliye değişmedi, lastiği, ıvıra zıvıra, mazota zam geldi. Bundan 3-4 sene öncede aynı fiyata gidiyorduk. Mazot 3 liraydı oldu 6 lira. Aradaki boşluk bizden gidiyor. Geçen gün lastiğim patladı alamadım. Lastikçi beni aradı, hadi hadi. Veresiye aldım, ödeyemiyorum. Petrolcüye, lastikçiye sanayiciye borcumuz var. Biz ne yiyeceğiz ne içeceğiz. Köprü geçişleri ile ilgilenirseniz" diye konuştu.
 
"HERKES BİR NUMARALI VATANSEVSER HERKES DOLARA YATIRIYOR"
 
Nakliyeci vatandaşı dinleyen Bakan Turhan, vatandaşa bu kez iş konusunda bir sıkıntı olup olmadığını sordu. Vatandaş ise, "Tabi ki, var. Herkes milliyetçi herkes vatansever. Ama kimse piyasaya parayı sürmüyor. Sorsan, herkes bir numaralı milliyetçi bir numaralı vatansever. Herkes dolara yatırıyor. Yastığının altında, çıksa parayı kullansa ne olacak piyasada sirkülasyon olacak. Sirkülasyon olduğu zaman ne olacak alışveriş olacak" diye cevap verdi.
 
"SEN EKONOMİ DERSİ VERDİN"
 
Bakan Turhan'ın, "sen ekonomi dersi verdin" diyerek karşılık verdiği diyaloga dahil olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ise, "devam edelim bize de biraz hareket olsun piyasa gibi" diyerek, bakanı vatandaşın yanından uzaklaştırdı.

https://www.youtube.com/watch?v=JM1Qrwh5-sI&feature=youtu.be 
Ulaştırma Bakanı Konya Nakliyeci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi