Advert
Advert
Advert

Konya'da Saadet Sözü; '1 ton su 2 tl, fatura da 2 ayda 1'

Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Hüseyin Uyar, su fiyatlarındaki indirim ve üreten Konya projelerini anlattı.

Konya'da Saadet Sözü; '1 ton su 2 tl, fatura da 2 ayda 1'
Advert

Saadet Partisi Konya seçim beyannamesi ve aday tanıtım toplantısında söz alan Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar projelerini ve hedeflerini anlattı.

İşte Saadet Partisi'nin Konya Seçim Beyannamesi'nden örnekler;

1 TON SU 2 TL OLACAK…

İş başına geldiğimizde faize ve israfa giden muslukları tamamen kapatacağımız için 1 ton su bedelini 2 TL yapacağız. Bu hizmetin de fatura aralığını iki aya çıkartacağız.

BORÇSUZ BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ.

İsraf etmeden, borçlanmadan ve faiz batağına saplanmadan hizmet edeceğiz. 89 ruhuyla 15 yıl şehrimize hiç borç yapmadan, belediyeyi faiz batağına sokmadan, arkasına iktidar desteği almadan yüzlerce hizmet yaptık. Aynı azim, heyecan ve ruh ile yeniden geliyoruz. 1989 – 2004 arası 15 yıl hizmet ettik. Bu dönemde sadece 11 ay iktidar olduk. Bu dönemde, adeta belediyeciliğin kitabını yazdık. Sanayi siteleri kurduk, en ucuz suyu vatandaşımıza ulaştırdık, yeni bulvarlar, yollar açtık ama hiç borç yapmadık, tüyü bitmemiş yetimin hakkını faize aktarmadık. Teslim ederken de, belediyeleri sıfır borç ve kasasında para ile teslim ettik.

ÜRETEN ŞEHİR KONYA…

Biz şehirlerimizin ekonomik yapısını planlarken, nitelikli ve endüstriyel üretime odaklanmış, endüstriyel kapasitelerini arttırıcı bir yönetim perspektifi geliştireceğiz ve buna da Endüstriyel Kent Modeli diyeceğiz. Doğal enerji kaynaklarımızın şehrimizin ve ülkemizin hizmetine sunulmasına öncülük edeceğiz.(rüzgâr, güneş ve termal enerji) “Yüksek teknoloji ve yazılım merkezleri” kurulmasına öncülük edeceğiz.

Sanayilerimizde meslek ve çıraklık okulları açılmasına öncülük edeceğiz. Endüstriyel işgücü elemanı olan usta, kalfa ve çırak olacak kardeşlerimizin yetiştirilmesine destek olacağız. Kırsal kalkınma projeleri kapsamında üretime destek verip, ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlara ulaşmasına öncülük edeceğiz.

KIRSAL KALKINMAYI SAĞLAYARAK, TARIM ve HAYVANCILIK MİLLİ GÖRÜŞ İLE ŞAHLANACAK…

Kırsal kalkınmayı yerel kalkınmanın bir parçası haline getirerek, bütüncül bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz. Kalitesi ve verimi yüksek ürün yetiştirilmesi için yatırım yapacak ve özellikle kırsal kesimimizde yani ilçelerimizde üretilen elma, kiraz, çilek, üzüm gibi organik meyve yetiştiriciliğini destekleyeceğiz. “Bölge soğuk hava depoları”nı yaygınlaştıracağız.“Yeni nesil kooperatifler”in kurulmasına öncülük ederek, kalkınmanın tabana yayılmasını sağlayacağız. İlçelerimizde “Et entegre tesisleri” kurulması için yatırım yapacağız.

HAVA KİRLİLİĞİNİN ÖNLEYECEĞİZ…

Doğalgaz kullanımını yaygınlaştıracağız. Doğalgazın şehrimizin her bölgesine ulaştırılması için dağıtım firması ile koordineli çalışarak, bütün ilçelerimize doğalgazın ulaştırılmasına öncülük edeceğiz.

konya büyükşehir başkan adayı saadet partisi hasan hüseyin uyar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi