Advert
Advert
Advert

Yiğit: Denenmişler bir daha denenmemeli

Seçim çalışmalarına esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle devam eden İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, AK Parti döneminde en talihsiz ilçenin Meram olduğunu vurgulayarak, denenmişlerin bir daha denenmemesi gerektiğini kaydetti.

Yiğit: Denenmişler bir daha denenmemeli
Advert

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, Meram’da 16 yıldır süren saltanatın artık değişme vaktinin geldiğini söyledi.


Meram’ın ilçe olduğu 1989 yılından beri her dönem başkan değiştirdiğini ve bu nedenle yeterince yatırım alamadığını vurgulayan Yiğit, “Konya’nın en güzide ilçesi Meram, bugüne kadar ne yazık ki yanlış ve adaletsiz yatırımlar, kentsel dönüşüm rantının yatırıma dönüştürülmemesi, liyakatsiz kadrolar nedeniyle ihtiyaç duyulan yatırım ve hizmeti alamamıştır. Belediyeyi borç batağına sokan yöneticiler, ilçeye ve halka hizmet yerine kendilerine yatırım yapmıştır. AK Parti döneminde başkanını beğenmediği için her seçimde değiştiren en talihsiz ilçe Meram olmuştur. Artık değişim zamanı gelmiştir. Biz İYİ Parti kadroları olarak çalmadan, yetim hakkı yemeden, halkı ağlatmadan, belediyenin kaynaklarını yandaşa değil, halkına aktaran bir hizmet anlayışıyla geliyoruz. İşte bu yüzden halkımıza sesleniyor, denenmişlerin bir daha denenmesine gerek yok diyor ve desteklerini bekliyoruz” dedi.


Yiğit, küstürülen, kandırılan, kırılan, isyan eden, hakkı yenen, hakkını arayan vatandaşları sandık başında ‘İYİ’likte birlik olmaya çağırdı.

KONYA İYİ PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi