Advert
Advert
Advert

Konya'da Trafik Yöneticisinden İddialar Hakkında Açıklama

Binlerce insanın üye olduğu sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfalarından Konya’da Trafik’in yöneticisi yaptığı paylaşımlar sonrası ortadan kayboldu.

Konya'da Trafik Yöneticisinden İddialar Hakkında Açıklama
Advert

Konya'da Trafik adı ile Konya’daki vatandaşların trafikle ilgili sorunlarını paylaştığı sayfa, toplumu yönlendirmeye yönelik çalışmalar yapması sonucu takipçilerinin de tepkisi ile karşılaştı.

ÇIKARSIZ YALAKA !

Geçtiğimiz günlerde, Mehmet Eser isimli yöneticisi, “Konya da Trafik Grup Yönetimi… Sy Uğur İbrahim Altay ı tamamen desteklemekte (çıkarsız yalakası) olup desteklemeye devam edecektir… Yep yeni bir Konya için Sy üyelerimizin şikayetlerini dinlediği ve bizi takip ettiği için teşekkür ederiz” paylaşımında bulunmuştu.

PAYLAŞIMDAN SONRA KAYBOLDU…

Paylaşımdan hemen sonra Konya’nın Ladik mahallesinde bir grup Ak Partililerin saldırısına uğrayan gazeteciler hakkında da, bir diğer yönetici Mustafa İnel’de yine aynı sayfada, “Ladik halkımız tarafından eşşek sudan gelinceye kadar bir araba sopa yemişlerdir. Allah emeği geçenlerden razı olsun elleri dert görmesin” paylaşımında bulundu.

Bu paylaşımın daha sonra yaygın basında da gündeme gelmesinin ardından İnel, Konya’da Trafik yöneticiliğini bırakmakla kalmayıp Facebook’taki hesabını da dondurarak sessizliğe büründü.

Saldırıya uğrayan vatandaş provakatör ilan edildiği için, gazeteciler ise halkı kin ve nefrete teşvik etmek, özgürlük haklarının kısıtlanması, gazetecilerin kışkırtıcı olduğunu iddia etmesi ve vatansever olmamakla suçlayıp, devletine ve bayağına saygılı olmadığını ileri sürmesi hakkında, Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’na, kendilerini çıkarsız yalaka olarak ilan eden Konya’da Trafik yönetimi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Öte Yandan, sayfada eleştirilerde bulunan takipçilerin yorum yapmalarının da engellendiği öğrenildi.MUSTAFA İNEL, SAYFASININ ÇALINDIĞINI İDDİA ETTİ

Konya'da Trafik sayfasındaki paylaşımların kendisine ait olmadığını ileri süren İnel, şunları söyledi... İşte o açıklama;

"Konya'da trafik yöneticisiyim. Sizin dediğiniz gibi ortadan falan kaybolmadım abi Konya’dayım istediğiniz zaman arayıp görüşebiliriz. Facebook’ta yokum doğru;çünkü facemi patlatmışlar onunla ilgilide hesabımın kapatılması için şikayetim mevcuttur. İstediğiniz zaman görüşebiliriz taktir sizindir.Her zaman hakikatten yanayız hakikatleri konuşabiliriz."

 

  

konya'da trafik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hanife eskil     2019-03-01 kayboldu dediğiniz sayfa yöneticisi iki gün önce adliyede facebook hesabının çalındığı birçok kişiye küfürlü msj atıldığı hediye çekilişi adı altında dolandırıcılık yapılmak istendiği gibi gerekçelerle suç duyurusunda bulundu iyi bir arastırın sonra haber yapın derim.
Defense     2019-03-01 Sosyal Medya Platformunda bir takım yetkiye sahip olan insanlar. Bir şeyi unutuyorlar. Ama gerçeklerle karşılaşınca da şoka uğruyorlar. Bu platformlarda paylaşım sanal ama cezalar gerçektir. Trafik platformuna sahip oldunuz diye trafik kurallarını hiçe saymak ve kanunlara uymama hakkı verilmez.
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi