Advert
Advert
Advert

Saadet'in Adayı KTO ve Konya Barosu'nu Ziyaret Etti

Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar Konya Barosu, Diyanet Sen. Konya Şubesi, Muhtarlar Odası ve Konya Ticaret Odasına ziyaretlerde bulundu.

Saadet'in Adayı KTO ve Konya Barosu'nu Ziyaret Etti
Advert

Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Hasan Hüseyin Uyar, Karatay Belediye Başkan Adayı Sinan Toprak Meram Belediye Başkan Adayı Hüseyin Saydam ve Selçuklu Belediye Başkan Adayı Kenan Özcan ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundular.


Saadet Partisi’nin Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Uyar Konya Barosu ile ziyaretlerine başladı. Baro Başkanı Mustafa Aladağ ile karşılık bir müddet gündem üzerine konuşurlarken Konya’nın genel durumuyla alakalı çözüm önerilerini aktaran Uyar bu sorunların aslında kolay bir şekilde çözümlenebileceğini insanlarını bunalım
içinde olduklarını vatandaşın sorunları ile ilgilenilmediğini Konya’nın sorunlarının karşılıklı konuşularak çözüme kavuşacağı konularına değindi.

Muhtarlar İle Birlikte Hareket Edeceğiz

Baro ve Konya Diyanet Sendikası ziyaretlerini tamamlayan Uyar Konya Muhtarlar Odasını da ziyarette bulundu. Seçildikleri takdirde Konya’daki tüm Muhtarlar ile koordineli bir şekilde çalışacakları, Muhtarların mahalleri için istedikleri hizmetleri ivedi bir şekilde ulaştıracakları mahallerinin hizmet oranlarının hızlı bir şekilde karşılanabileceğini Muhtarların omuzlarında bulunan yükün hafifleyeceğini belediye kaynaklarının israf edilmeden harcanacağını bu sayede vatandaşların hizmet sorunlarının asgari düzeye indirilebileceği söyleminde bulundu.

Son ziyaretini Konya Ticaret Odası’na gerçekleştiren Uyar Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ile Konya sanayisinin geleceği hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu ve sanayileşmenin çok hızlı bir şekilde artması gerektiğine değinildi.

konya barosu saadet partisi konya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi