Advert
Advert
Advert

AKP mi MHP mi Olmayacak? Ak Partili Vekil: Gelecekte 2 parti olacak...

AKP Konya Milletvekili Orhan Erdem, artık Türkiye’de bölük pörçük partilerin olmayacağını bir sağdan bir de soldan iki parti kalacağını belirterek, kendilerinin milliyetçi muhafazakar taraf olduklarını söyledi.

AKP mi MHP mi Olmayacak? Ak Partili Vekil: Gelecekte 2 parti olacak...
Advert

Cumhur İttifakı’nın ortakları AKP ve MHP Konya’nın Yunak ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Açılışa her iki partinin il başkanları ve milletvekillerinin yanı sıra AKP Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı’da katıldı. Cumhur İttifakı’ndan AKP’nin aday çıkardığı ilçe olan Yunak’ta, SKM açılışında konuşan AKP Konya Milletvekili Orhan Erdem’in sözleri MHP’lileri bile şaşırttı.

GELECEKTE AKP Mİ MHP Mİ OLMAYACAK?

Sandıklardaki oy patlaması yaşandığı takdirde kendilerinin de Ankara’da ellerinin güçleneceğini ifade ederek konuşmasına başlayan Erdem, katılımcılara bu ittifaka ne gerek vardı diye sordu ve kendisi şöyle cevapladı; “Ne gerek vardı? Bu birleşmeye ülke için gelecek için bu genç çocukların geleceği için ihtiyaç vardır. Bundan sonra bölük pörçük partiler olmayacak. Allah’ın izniyle gelecekte bir sağa bir sola 2 parti olacak. Türkiye’nin menfaati de budur. Zaten bazı seçimlerde 35-40 Parti’nin girdiğini biliyoruz hiç kimseye faydası yok.”

MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR TARAF

Kendilerinin taraflarını belli ettiklerine dile getiren AKP Konya Milletvekili Orhan Erdem, “milliyetçi muhafazakar ülkenin değerlerine sahip bir tarafın karşılığı CHP, HDP, İYİ Parti. Allah, akıl fikir versin. CHP ile İYİ Parti’ye hadi birazcık birlikte olsalar derim ki, demokrasinin içinde ama taşeron HDP’nin ne Kürt partisi ne Türk Partisi nerenin partisi olduğu belli değil, biz mecliste her gün görüyoruz. Bu arkadaşların, ülkenin aleyhine ne varsa bunlar başında savunuyorlar” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ MHP ORHAN ERDEM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi