Advert
Advert
Advert

NASIL BİR BABA REKLAM YAPMIYORSA…

Konya’nın Selçuklu ilçesi başkan adaylarından Kenan Özcan, Bir babanın, getirdiği ekmeğin reklamını yapmadığı gibi belediyelerinde reklam yapmaması gerektiğini belirterek, özgür bir basın için de basın mahallesi kuracaklarını ifade etti.

NASIL BİR BABA REKLAM YAPMIYORSA…
Advert

Konya’nın Selçuklu İlçesinden Saadet Partisi’nin başkan adayı olan Kenan Özcan, seçim çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunmak üzere gazetecilerle bir araya geldi. Basının özgür olması için gazetecilerle iş birliği içinde olacaklarını belirten Özcan, göreve geldikleri takdirde bir baba gibi bizde reklam yapmayacağız açıklamalarında bulundu.

NASIL BİR BABA…

Düzenlediği basın toplantısında, reklam ve israf belediyeciliğine son vereceklerini belirten Özcan, belediyelerin yaptıkları reklamlara değinerek, “Nasıl bir baba; Akşam eve getirdiği ekmeği, Duvara 'Ben size ekmek getirdim' diye yazmıyorsa, Biz de belediyenin yaptığı işleri, vatandaşın gözüne sokarcasına, üstelik halkın parası ile reklam yapmayacağız” dedi.

ÖZGÜR BASIN İÇİN BASIN MAHALLESİ

Medyanın sorunlarına yakından tanık olduklarını da sözlerine ekleyen Özcan, “basın medya mahallesi oluşturmak istiyoruz. Konya’da 14 gazete var. Basınımıza destek için bedevadan biraz pahalı mekanlar oluşturacağız. Faaliyetlerini özgürce sürdürmeleri için gerekli desteği vereceğiz” diye konuştu.

SAADET PARTİSİ KENAN ÖZCAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi