Advert
Advert
Advert

AK Parti seçmeni beka söylemine inanmıyor

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın kullandığı 'beka' söylemini değerlendiren Akif Beki, "AK Parti içinden ‘beka’ söylemine itirazlar artıyor" ifadelerini kullandı.

AK Parti seçmeni beka söylemine inanmıyor
Advert

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi sık sık 'beka meselesi' kavramını kullanıyor. Erdoğan, yerel seçimlerin bir 'beka meselesi' olduğunu savunurken söz konusu söyleme AKP içinden itirazlar olduğu belirtiliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski danışmanı ve Karar gazetesi yazarı Akif Beki, bugün yayınlanan "Halk 'kin ve düşmanlığa tahrik' olmuyorsa başlıklı yazısında dikkat çeken ifadeler kullandı.

AKP'nin içinde 'beka' söylemine yönelik itirazların arttığını dile getiren Beki, "Binali Yıldırım ve Nihat Zeybekçi’den sonra Bülent Arınç da “Beka diye bir sorun yok, nereden çıktı bu” demeye başladı. ANAR’ın başındaki İbrahim Uslu, anketlerde de böyle bir sorun tespit edemediklerini söylüyor" ifadelerini kullandı.

AK PARTİ SEÇMENİ BİLE BUNA İNANMIYOR

Karar gazetesi yazarı Akif Beki, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın sık sık kullandığı 'beka' söylemine dair dikkat çeken ifadeler kullandı.

Beki, konuya ilişkin olarak, "Tabanda karşılık bulduğunu görse, üstüne gitmez miydi Zeybekçi? Yaşandığına dair bir emare gözlemlese, ‘beka’ endişesi yaşamadığını ısrarla vurgular mıydı Yıldırım? Sahadaki adaylar, böyle bir damar yakalandığını düşünmüyor. Nabız yoklayan araştırmalar, AK Parti seçmeninin bile buna inandığını doğrulayamıyor" dedi.

Karar gazetesi yazarı Akif Beki'nin yazısının ilgili bölümü şu şekilde:

AK Parti içinden ‘beka’ söylemine itirazlar artıyor.
Binali Yıldırım ve Nihat Zeybekçi’den sonra Bülent Arınç da “Beka diye bir sorun yok, nereden çıktı bu” demeye başladı.
ANAR’ın başındaki İbrahim Uslu, anketlerde de böyle bir sorun tespit edemediklerini söylüyor.
Tabanda karşılık bulduğunu görse, üstüne gitmez miydi Zeybekçi?
Yaşandığına dair bir emare gözlemlese, ‘beka’ endişesi yaşamadığını ısrarla vurgular mıydı Yıldırım?
Sahadaki adaylar, böyle bir damar yakalandığını düşünmüyor.
Nabız yoklayan araştırmalar, AK Parti seçmeninin bile buna inandığını doğrulayamıyor.
KONYA AKP MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi