Advert
Advert
Advert

Yiğit: Kandiller birlik ve beraberliğimize vesile olsun

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, yayınladığı kandil mesajı ile Meramlıların, Konyalıların, ülkemizin ve bütün İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik etti.

Yiğit: Kandiller birlik ve beraberliğimize vesile olsun
Advert

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’nin tüm İslam alemi ve insanlığa hayırlar getirmesini diledi.


Yiğit, Regaib Kandili nedeniyle yayınladığı mesajda, “Bütün İslam aleminin heyecan ve sevinçle beklediği mübarek üç aylara girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kandil günleri, yaratanla olan bağımızı yeniden gözden geçirmemiz, onun şefaat ve merhametinden nasiplenmek için önemli fırsatlardır. Bu manevi iklim havasını fırsat bilerek, aramızdaki dargınlık ve küskünlükleri kaldırmalı, çekişmeleri, kin ve kırgınlıkları bertaraf etmeli, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Diliyoruz ki kandiller, sevgi ve gönül huzuru ortamının kurulmasına, kardeşlik ve beraberliğin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine vesile olsun” dedi.
Bu gece kutlayacağımız Regaib Kandili’nin, mağfiret ve bereket ikliminin oluşmasına, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olması temennisinde bulunan Yiğit, “Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Meramlı ve Konyalı hemşerilerimiz ile İslam aleminin Regaib Kandilini tebrik eder, ülkemiz, milletimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlar getirmesini dilerim” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi