Advert
Advert
Advert

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan kritik uyarı: Seçimden sonra…

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Türkiye’deki ekonomik krizin faturasını vatandaş ödemeye devam ederken seçim sonrası toplumda yaşanabilecek kutuplaşmanın ekonomiye bedelinin ağır olacağı söylendi.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan kritik uyarı: Seçimden sonra…
Advert

Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntılar gün geçtikçe daha da gün yüzüne çıkmaya devam ederken Hükümet sadece yerel seçimleri kazanma içgüdüsüyle hareket ediyor.

Ekonomik sıkıntıları geçici olarak azaltmaya çalışan yöneticiler kalıcı çözümler üretmekten oldukça uzak politikalar üretiyor. Ekonomideki derin çıkmazlar seçim öncesi vatandaşa yansıtılmamaya çalışılıyor. Hal böyleyken Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Türk ekonomisinin son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“KUTUPLAŞIRSAK İŞLER KÖTÜYE GİDER”

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan kurtulma reçestesi sunan Prof. Dr. Özgür Demirtaş 31 Mart Yerel seçimlerinden sonra piyasalarda bir sıkışıklık yaşanacağını belirtti. Türkiye’nin çok acil paraya ihtiyacı olduğunun altını çizen Demirtaş ”Türkiye önemli bir ülke, çöpe atılacak bir ülke değil. Türkiye'nin hep bir ayakta durma güdüsü var ancak artık hata yapma lüksü yok. Seçimlerden sonra piyasada bir sıkışıklık olacaktır ama eğer inatlaşmamızda ısrar etmezsek, bir parça apolitik davranırsak Türkiye'nin önü açık olur ama hala kutuplaşırsak Türkiye'de işler kötü gider." dedi.

konya prof. dr. özgür demirtaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi