Advert
Advert
Advert

Yiğit'ten, 'Çanakkale Zaferi' Mesajı

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, yayınladığı mesaj ile Çanakkale Zaferi'nin 104. yılını kutladı

Yiğit'ten, 'Çanakkale Zaferi' Mesajı
Advert

İYİ Parti Meram Belediye Başkan Adayı İlker Yiğit, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yılı ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Türk ve dünya tarihine damga vuran en önemli olaylar arasında yer alan 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi’nin bir milletin birlik ve beraberlik içinde verdiği şanlı mücadelenin şanlı hatırası olarak insanlık tarihinde eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı olduğunu dile getiren Yiğit, “Büyük bir imanın, muazzam bir azmin ve sarsılmaz bir kararlılığın timsali olan Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünü kutlarken, bu uğurda canlarını vermiş, mukaddes vatanımızın korunması ve bağımsızlığı için asla dönmeyi düşünmeyip, canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz” dedi.


Yiğit, “Ben size taarruzu değil, ölmeyi emrediyorum sözleriyle Çanakkale destanını yazan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun” diyerek, Çanakkale Zaferi’nin 104. yılını kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi