Advert
Advert
Advert

KONYA'DA AKP’Lİ ve CHP'Lİ ADAY NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Konya’nın Derbent ilçesinde belediye başkanı Hamdi Acar’ın kıydığı nikahta, AKP ve CHP belediye başkan adayları bir araya gelerek şahitlik yaptı.

KONYA'DA AKP’Lİ ve CHP'Lİ ADAY NİKAH ŞAHİDİ OLDU
Advert

Yerel seçimler öncesi partililerin artan nefret söylemlerine karşın Konya’nın Derbent ilçesinde AKP’li başkan adayı ile CHP’li başkan adayı nikah töreninde bir araya geldiler ve nikahta şahit olarak yer aldılar.

AKP’nin belediye başkan adayı Hüseyin Ayten ile CHP’nin belediye başkan adayı İsmail Fidan, Gülbahar Akdeniz ve Lütfi Alçı’nın düğün töreninde nikah şahitliğinde bulundu.

Her iki partinin de adaylarının şahit olduğu nikahı, AKP’li mevcut belediye başkanı Hamdi Acar kıydı.

Mustafa ve Sakip çiftinin oğulları Lütfi ile Osman ve Keziban çiftinin kızları Gülbahar’ın nikah töreninin ardından 3 dönemdir Derbent belediye başkanlığı görevinde bulunan nikah memuru Hamdi Acar, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi