Advert
Advert
Advert

"Şehrin Yeni Projelere İhtiyacı Var!"

Saadet Partisi Konya Büyükşehir Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Selçuklu Belediye Başkan Adayı Kenan Özcan ve teşkilat mensupları ile Eski Sanayi ve Hocacihan Mahallelisini ziyaret etti.

Advert

Saadet Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hasan Hüseyin Uyar ‘’Konya’mıza fayda sağlayacak, en düşük maliyetle en kaliteli işi yapacak herkesle çalışacağız’’ şeklinde konuştu.

Konyalı hemşerilerimiz için gece gündüz demeden çalışacağız diyen Uyar, ‘’Tabiatın insanlara sunduğu dinginliği ve huzuru şehrimiz en kalabalık yerlerinde bile hayata geçirecek bir tarihsel kültürün mirasçısıyız. Anayasa ile güvence altına alınan sağlıklı ve dengeli yaşam hakkı ilkesi doğrultusunda belediyecilik yapacağız. İşi ehline vererek maliyet oranlarını düşüreceğiz. Biz biliyoruz ki trafik sorunu yeni yollar açmakla yeni köprüler yapmakla çözülmez. Şehrimizin gelişimine göre bir trafik kültürü de oluşturmamız gerekir. Taştan meydanlar yerine yemyeşil meydanlarla, çiçekli balkonlarıyla, Selçuklu başkentine uygun mimari yapısıyla dünya şehri Konya için geliyoruz. İş başına geldiğimizde faize ve israfa giden muslukları tamamen kapatacağız. Bir ton suyu iki lira yapacağız. İki ayda bir fatura göndereceğiz. En kaliteli hizmetleri maliyeti düşük bir şekilde gerçekleştirerek vatandaşımızın hizmetine sunacağız’’ dedi.

Yaşanabilir Selçuklu

Saadet Partisi Selçuklu Belediye Başkan Adayı Kenan Özcan Milli Görüş belediyeciliği israfın, yolsuzluğun ve yoksulluğun önünü kesmektir. Selçuklu ilçemizde ayrım yapmadan her bir bölgesine eşit hizmet getirmek için çalışacaklarını belirten Özcan ‘’ Konya’ ya dair hayallerimizi dile getirdik. Selçuklu, yaşanabilir bir Selçuklu ve Üreten bir Selçuklu olmayı çoktan hak etmiş bir ilçemiz. Bu zamana kadar da yapılan hizmetler için de teşekkür ediyoruz. Ama şunu da ifade ediyoruz ki Anadolu’nun Başkentliğini yapmış bir diyar daha iyilerini hak ediyor. Yazılım ve teknoloji vadisi projelerinin de olduğunu söyleyen Özcan, “Konya’da Akınsoft gibi, güçlü bir yazılım firmamız var. Ama bunların sayısı artırmamız lazım. Sanayiyi bu yazılımları entegre etmemiz lazım. Sürücüsüz traktörler, mibzerler yapılmalı. Konya’ya bu tür hizmet veren firmaları Konya’ya çekecek bir vadi oluşturacağız” diye konuştu.

Başkan Adayı Özcan, ayrıcı yıl boyu açık olacak fuarları da Konya’ya kazandıracaklarını belirterek, “Anadolu Uluslar arası daimi fuar alanı düşünüyoruz. Şuan fuar alanımız var ama Konya'nın bir markası Tarım Fuarı, Mevlana Müzesine yılda 50 bin kişi geliyor, Tarım Fuarına 5 günde 300 bin kişi geliyor. Bir şehir geliyor yani. Tüm şehir canlanıyor. Biz bu fuarı daimi fuar şeklinde düşünüyoruz. 1 yıl boyunca açık kalacak. Tüm sektörler buluşacak. Tarımcısı, makinacısı , mobilyacısı orada olacak. Alanında uzman ihracatçılar bulunacak. Adam havaalanından indikten sonra ürünleri canlı canlı görme fırsatı olacak. Büyükşehir ile entegre olarak yapılacak bir projemiz var. Misafir kart projesi ile Selçuklu’ya gelen misafirlere 3 gün boyunca ulaşım ücretsiz olacak. Konya’da ihtiyaçları karşılayabilecek potansiyelde bir lunaparkın bulunmadığına işaret eden Özcan, şu cümleler ile konuşmasını noktaladı: “Sıra dışı ekipmanların olduğu karmaşık oyunlu bir lunapark projemiz var. Dev bir akvaryum yapacağız. Çalışan kadınları da düşünüyoruz. Kreş ücretleri pahalı olduğu için 200-300 lira gibi cüzi rakamlarla hizmet verebilecek, kreşler açacağız. Bazı mahallelerde düğün salonu talepleri var. Bunları da yapacağız.

Yapacağımız işlerde akademisyenlerle işbirliği içinde olacağız. Spor konusunda özellikle, beden terbiyesi, başka yollara sapmayı engelleyecek, eski sporlarımızı canlandıracağız. At biniciliği, okçuluk, güreş dallarında projelerimiz var. Mahalle takımlarından oluşan bir Selçuklu süper ligi oluşturmayı düşünüyoruz. Şu an belediyelerde daire müdürleri huzur hakkı adı altında maaşlarının üstüne ücretler alıyorlarmış, bu uygulama bizde kalkacak. Makam arabalarımızı satacağız. Çarşı-pazarda çok şikayet var. Zabıtayı daha etkin çalıştıracağız. İhtiyaca cevap vermeyen Kamyon Garajına çözüm bulacağız. Şu an o bölge bir kangren haline gelmiş durumda. Selçuklu’nun trafik sorununa da çözüm üreteceğiz”.dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi