Advert
Advert
Advert

'KULÜBEMİ YIKMAYIN. CUMHURBAŞKANIM DUY SESİMİ'

Ömer Şahin’in kendi yuvasını yıkması için son 19 gün kaldı.

'KULÜBEMİ YIKMAYIN. CUMHURBAŞKANIM DUY SESİMİ'
Advert

18 yıldır yalnız yaşadığı bir sanayi sitesindeki kulübesinde hem ikamet eden hem de anahtarcılık işi ile uğraşan Ömer Şahin’den, yeni düzenlenen yapı tatil zaptı ile yuvasını yıkması aksi halde yıkılarak gerekli ücretlendirmenin kendisinden tahsil edileceği belirtildi. Ömer Şahin’in kendi yuvasını yıkması için son 19 gün kaldı.

Konya’nın Selçuklu ilçesi sınırlarında bulunan Demirciler Sanayi Sitesi içerisinde 22 metre karelik küçük bir kulübede 18 yıldır yaşayan Ömer Şahin’e, Selçuklu belediyesi tarafından gönderilen yapı tatil zaptı ile yuvasının imar planında otopark olarak yer aldığı bildirildi.

18 yıldır aynı adresi ev ve işyeri olarak kullanan Ömer Şahin’in kulübesi için, mezkur adres olduğu belirtilerek, izinsiz inşaatın bir ay içerisinde yıkılmasına, yıkılmadığı takdirde de Selçuklu Belediyesi tarafından yıkılarak masrafların tahsil edilmesine karar verildi. Ayrıca sorumlular hakkında da Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacağı belirtildi.

İŞ YERİ, 18 YILDIR EVİ

Eşinden ayrıldıktan sonra iş yerini 18 yıldır evi olarak da kullanmaya devam eden Ömer Şahin, “İşyerim benim için ev oldu. Burada ikamet ettiğime dair Nüfus Müdürlüğüne müracaat ettim. Elektriğim, suyum var. Bütün resmi imkanlarımıza rağmen Selçuklu Belediyesi işgal yaptığım gerekçesi ile kulübenin 30 gün içerisinde yıkılacağını bildirdi. Burası yıkılırsa gidecek bir yerim, kalacak bir evim olmayacak. Yıkımı durdurmalarını istiyorum” dedi.

“CUMHURBAŞKANIM SESİMİ DUYSUN”

Görevdeki belediye başkanı ile görüştüğünü belirten Ömer Şahin, “o devam et derken, meclis kararı ile yıkılması emrinin çıkartılmasına anlam veremedim. Eğer kaldırım işgali diyerek yıkılacaksa, kaldırımı işgal etmeyen esnaf yok. Benim bu kulübem için onlar nice yollar kazıp bana su ve elektrik getirdiler, şimdi ne oldu anlamıyorum. Benim kimsem yok, Allah’tan başka. Evim barkım burası. Ne yapacağım nereye gideceğim. Şimdi de yıkmak istiyorlar. Cumhurbaşkanım benim sesimi duysun” diye konuştu.

YIKIMA SON 19 GÜN KALDI

Selçuklu Belediye Başkanlığı Yapı Kontrol Müdürlüğü tarafından tebliği edilen ve belediye encümeninin aldığı karar sonucu, yapının 30 gün içerisinde yıkılması kararlaştırılırken, 11 Mart 2019 tarihinde yapılan tebligat sonucu yıkım kararının uygulanması için son 19 gün kaldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi