Advert
Advert
Advert

50 bin sosyal konut için başvuru sayısı 587 bine ulaştı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 50 bin sosyal konut projesi için başvuru sayısının 587 bine ulaştığını açıkladı.

50 bin sosyal konut için başvuru sayısı 587 bine ulaştı
Advert

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, dar ve orta gelir grubundaki vatandaşlar için başlatılan konut projeleriyle ilgili açıklama yaptı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla dar ve orta gelir grubundaki vatandaşların ev sahibi olabilmeleri için konut projesi başlattıklarını anımsatan Kurum, projenin ilk etabını Erdoğan’ın teşrifleriyle “50 Bin Sosyal Konut Projesi” lansmanıyla gerçekleştirdiklerini belirtti.

“50 bin konut için başvuru sayısı şu anda 587 bine ulaştı”

Mahalle kültürünü önceleyen, yatay mimariyi esas alan medeniyete uygun sosyal konut projelerinin öncelikle 67 ilde uygulanacağını vurgulayan Kurum, “Milletimiz yoğun talep gösterdi. Tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 50 bin konut için başvuru sayısı şu anda 587 bine ulaştı. Talebin çok olduğu projeler için ilk etapta hak sahipleri kurayla belirlenecek. Ancak gelen tüm taleplere göre çalışmalarımızın da yol haritası belirlenecek. İhtiyacın ve talebin olduğu illerde, ilçelerde ayrıca çalışmalar yapacağız.” diye konuştu.

Kurum, göreve geldikleri andan itibaren ziyaretlerde bulundukları illerde vatandaşın konut ihtiyacını karşılamak için kendilerine sunulan projeleri, seçim döneminde belediyelerin taleplerini ve verdikleri sözleri hayata geçirmek için çalışmalara başladıklarını kaydetti.

sosyal konut konya dar gelirli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi