Advert
Advert
Advert

AK PARTİ O İLİ ORTAĞINA KAYBETTTİ

9 Ay kadar önce yüzde 37,7 oy oranı ile Cumhur İttifakı ortağı MHP’yi Karaman’da geride bırakan AKP, yüzde 0.05 oy oranı ile seçimi kaybetti.

AK PARTİ O İLİ ORTAĞINA KAYBETTTİ
Advert

2014 yerel seçimlerinde yüzde 52.4 ile yüzde 26.5 alan MHP’nin önünde Karaman Belediyesi seçimlerini kazanan AKP, resmi olmayan sonuçlara göre seçimleri Cumhur İttifakı ortağı MHP’ye kaybetti.

Son olarak Cumhur İttifakı’nın birlikte yüzde 68 aldığı Karaman’da, 24 Haziran 2018 seçimlerinde AKP yüzde 52,6 MHP ise yüzde 14,9 oranında oy almıştı. 31 Mart mahalli idareler seçimleri Karaman'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı Savaş Kalaycı belediye başkanlığını kazanan isim oldu.

Kıyasıya süren seçim yarışında AK Parti'nin adayı Mahmut Sami Şahin yüzde 38,4 oy alırken Savaş Kalaycı ise yüzde 39,5 oranı ile seçimi kazandı.

Savaş Kalaycı kimdir?

Aslen Karamanlı olan Karaman Belediyesi Polikliniğinde çalışan Endüstri mühendisi, sosyolog, çalışma ekonomisti, iktisatçı, kamu yöneticisi, şehir markası ve imajı konusunda uzman olan Savaş Kalaycı, Karaman’da yaşayan ve bu şehrin sorunlarını bilen biri olarak aday olmaya karar verdiğini belirterek seçim çalışmalarına başladığını söyledi.

konya karaman savaş kalaycı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi