Advert
Advert
Advert

6 saatte 1.200 kişi ev, 700 kişi araba sahibi oldu

FPK sistemiyle insanların ev ve araba hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, 2019 ev ve araba çekilişlerinin dördüncüsünü Konya’da gerçekleştirdi. Çekiliş ve teslimat töreninde 1.200 kişi ev, 700 kişi araba hayaline kavuşturdu.

6 saatte 1.200 kişi ev, 700 kişi araba sahibi oldu
Advert

FPK sistemiyle insanların ev ve araba hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, 2019 ev ve araba çekilişlerinin dördüncüsünü Konya’da gerçekleştirdi. 3.500 kişinin katılımı ile düzenlenen çekiliş ve teslimat töreninde 1.200 kişi ev, 700 kişi araba hayaline kavuştu.

 Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Akbal, tasarrufa dayalı konut ve araba edindirme sistemine devlet güvencesi geleceğini de müjdeledi.  FPK (Faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemiyle kurulduğu günden bu yana sağladığı güvenin sorumluluğuyla çalışmalarını sürdüren FuzulEv, 27 yıldır olduğu gibi insanları hız kesmeksizin ev ve araba sahibi yapmayı sürdürüyor. FuzulEv’in her ay yapılan ev ve araba çekiliş ve teslimat töreni bu defa Konya’da gerçekleşti. Nisan ayı talihlilerini 3.500 kişinin katılımı ile Selçuklu Kongre Merkezi’nde açıklayan FuzulEv, 6 saat süren çekiliş ve teslimat organizasyonunda 1.200 kişiyi evine, 700 kişiyi arabasına kavuşturdu. Ailelerin renkli ve mutlu anları FuzulEv’in resmi sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlandı. Canlı yayın Türkiye’nin bütün şehirlerinden ve 10’ün üzerinde ülkeden de izlendi.

‘SİSTEMİMİZ DEVLET GÜVENCESİNE GİRİYOR’

Törenin açılışında konuşan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Akbal, 27 yıl önce FuzulEv’in Konya’da doğduğunu hatırlatarak, “1990’lı yıllarda faiz oranları çok yüksek, insanların sosyo ekonomik durumu ise maalesef zayıf idi. Biz bununla dertlenip ve akabinde yaptığımız çalışma sonucunda FuzulEv’i, FPK sistemini hayata geçirdik. Aslında annelerimizin altın günü modelini insanların ev ve araba hayallerine kavuşacağı, faizsiz, kredisiz, peşinatsız bir modele dönüştürdük. Ana noktası güven olan, Konya’da doğan bu sistem ile Türkiye’nin her yerine yayıldık. Şu an 60 şubeye ulaştık. Öte yandan FuzulEv’in temsil ettiği tasarrufa dayalı faizsiz konut edindirme sistemi devlet tarafından da güvenceye alınacak ve siz değerli katılımcıların güvenini pekiştirecektir.” açıklamasında bulundu.

60 BİN KİŞİYİ EV VE ARABA SAHİBİ YAPTIK

FuzulEv Genel Müdür Yardımcısı Aydın Özkan da açılış konuşmasında, bugüne kadar 60 binin üzerinde aileyi ev ve araba sahibi yaptıklarını vurgulayarak, “250 binin üzerinde insanın hayatına dokunduk. Dokunmaya da büyük bir heyecanla devam ediyoruz. 2019’un dördüncü çekilişini Konya’da gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra çekilişlerimizi Anadolu’nun farklı farklı şehirlerinde gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.” dedi. Öte yandan FuzulEv’in bir sonraki çekilişinin 12 Haziran’da gerçekleşeceği kaydedildi.

Fuzulev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi