Advert
Advert
Advert

KONYA'DAKİ 1 MAYIS'A, BİR TEK O TÜRK BAYRAĞI İLE GELDİ

Konya'da düzenlenen ve KESK, Eğitim Sen, TKP ve DİSK'in katıldığı 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nda alanda sadece bir Türk Bayrağının yer alması dikkat çekti.

KONYA'DAKİ 1 MAYIS'A, BİR TEK O TÜRK BAYRAĞI İLE GELDİ
Advert
1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nda Türkiye genelinde işçi ve emekçiler meydanlardaki yerini aldı. Konya'da düzenlenen ve KESK, Eğitim Sen, TKP ve DİSK'in katıldığı kutlamalarda "hak, hukuk ve adalet" sloganları atıldı.
 
Her örgütün grup grup yürüyüşler halinde geldiği alanda yapılan konuşmalar ve atılan sloganların ardından toplu olarak yürüyüş gerçekleştirildi. İşçi ve emekçilerin kendi örgüt bayraklarını taşıyarak katılım sağladığı kutlamalarda sadece bir tane Türk Bayrağı olması dikkat çekti.
 
Alana Türk Bayrağı ile giriş yapan tek kişi olan Musa Çil isimli vatandaş, "Bayrağımı aldım geldim. Bu gayet doğal. Diğer arkadaşlarda aynı hassasiyeti yaşıyordur" diye konuştu. 
 
 
1 MAYIS TKP DİSK EĞİTİM SEN KESK KONYA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi