Advert
Advert
Advert

KONYASPOR'A DESTEK

Şehir içindeki minibüs hatlarında yer alan, “Dik Dur Eğilme, Konya Seninle” destek mesajları kaldırılıyor. AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın da resminin yer aldığı giydirmelerinin yerinde artık Konyaspor yer alacak.

KONYASPOR'A DESTEK
Advert

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanlığı tarafından alınan kararla, “Dik Dur Eğilme, Konya Seninle…” sloganlı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin yer aldığı minibüslerdeki cam giydirmelerin devri kapandı.

Bu kez, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin aldığı kararla, “Benim Şehrim Benim Takımım” sloganı ve Konyaspor armasının yer aldığı yeni cam giydirmeleri hazırlandı. 2016 yılında minibüslerde başlayan “Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” ve “Halkın gücünün üstünde hiç bir güç tanımıyorum” ifadelerinin de yer aldığı Konya’daki şehir hattında yer alan minibüslerde değişim başlıyor.

Yaklaşık 3 yıldır devam eden ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın yer aldığı minibüs reklamlarının yerine Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin katkıları ile Konyaspor’un yer alması bekleniyor.

KONYA MİNİBÜS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi