Advert
Advert
Advert

Davutoğlu'nun Konya'da Gizemli Toplantısı

Yeni bir parti kuracağı kamuoyunda konuşulan AKP Eski Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, gizemli son toplantısını Konya’da yaptı.

Davutoğlu'nun Konya'da Gizemli Toplantısı
Advert

Geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde AKP tişörtlü bir genci intihar girişiminden vazgeçiren Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, o gecenin ertesinde Konya’ya gelerek siyasi çalışmalarda bulundu. AKP üyelerinden ve eski AKP’li isimlerinde katılım sağladığı toplantı gün boyu devam etti. Eski Başbakanın Konya’ya gelişinde evine uğramaması ise dikkat çekti.

AKP Eski Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Konya’ya gelişi bir gün öncesinden netlik kazanırken, toplantıya katılacak isimlere buluşma saatinden hemen önce bir buluşma noktası konumu gönderildi.

GİZEMLİ BULUŞMA

Gönderilen konumun ardından Davutoğlu’nun yeğeni Mehmet Çalık, 22. ve 23. Dönem AKP Konya vekili Kerim Özkul, Konya Ticaret Odası Eski Başkanı ve 26. Dönem AKP Konya Milletvekili Muhammet Uğur Kaleli, 27 Aralık 2014’te AKP Konya İl Başkanlığı görevine getirilen ve genel merkezin talebi doğrultusunda 17 Ekim 2017 tarihinde il başkanlığını görevini bırakan eski il başkanı Musa Arat ile Konya Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Platformu Başkanı Muhsin Görgülügil’in oğlu ve aynı zamanda Davutoğlu’nun Konya’daki işlerinden sorumlu olan kişi Edip Emre Görgülügil, MÜSİAD Konya 5. Dönem Şube Başkanı Aslan Korkmaz’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürdüğü iş yerinde bir araya geldi.

Konya’nın Karatay ilçesi organize sanayi bölgesinde buluştuktan sonra az sayıda araçla hareket eden eski Başbakan ve arkadaşları, bu kez Meram ilçesinde bulunan bir bağ evinde toplantıya geçtiler. Toplantıda yer almayan birçok isminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılım sağladığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) genel kuruluna katılım sağladığı öğrenildi.

GÖREVİ BIRAKANLAR DAVUTOĞLU İLE YÜRÜYOR

Edinilen bilgiye göre, köprüden atlamak isteyen gencin yanına gitmesinin kurgu olarak dile getirilmesine üzüldüğünü belirten Eski Başbakan ve AKP Eski Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun, görevi bıraktıktan sonra 71 şehirde AKP’deki görevlerinden ayrılan il başkanları ve eski vekillerle teşkilat şemasını oluşturduğu öğrenildi.

MADDİ SORUNLAR AŞILIRSA YENİ PARTİ

Yeni parti için, siyasiler ve oda temsilcileri ile bir araya gelen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun, AKP içerisinde siyasete devam etmenin daha doğru olduğunu ancak buna müsaade edilmediğine vurgu yaptığı öğrenilirken, yeni bir parti içinde maddi sorunların henüz aşılamadığı öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi