Advert
Advert
Advert

Avukatın Sır Ölümü...

Şiddet gördüğü iddia edilen ve iftar saatinde fenalaştıktan 6 gün sonra yoğun bakımda hayatını kaybeden avukat Filiz Kabinkara’nın ölümünden şüphe duyan meslektaşları, yapılan otopsinin ardından adli tıptan gelecek sonucu bekliyor.

Avukatın Sır Ölümü...
Advert

Konya Çumra Devlet Hastanesi eski ebelerinden ve son olarak Konya İl Sağlık Müdürlüğü avukatlarından biri olan 40 yaşındaki Filiz Kabinkara, Ramazan ayının ilk günü olan 6 Mayıs akşamı iftar saatlerinde fenalaşarak Konya Numune Hastanesi’nde kaldırıldı.

HAYATA DÖNDÜ AMA TUTUNAMADI

İlk iftar saatinin 19.51 olduğu Konya’da iftar sofrasının da henüz kaldırılmadığı ve eşinin de saat 22.47’deki ihbarı üzerine Selçuk mahallesi Dede sokaktaki evine 22.52’de ulaşan sağlık ekipleri, Kabinkara'nın solunum ve dolaşım sisteminin durduğunu tespit etti. 20 dakika süren solunum ve kalp masajı desteğinin ardından hayata tutunan Kabinkara, yoğun bakımda sürdürdüğü yaşam mücadelesini 7 gün sonra kaybetti.

KESİN ÖLÜM SEBEBİ ARAŞTIRILIYOR

Kabinkara’nın yapılan ilk otopsi sonucunda herhangi bir darp ve şüpheli ölüm sebebi oluşmadı. Ancak Konya Baro Başkanlığı, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile birlikte 55 avukat, Kabinkara’nın kesin ölüm sebebinin ortaya çıkmasını bekliyor. Kabinkara’nın ölümü kayıtlara adli vaka olarak geçmedi ancak savcılıktan alınan izinler doğrultusunda kadın avukatın evinde incelemelerde bulunuldu. Kabinkara’dan alınan parçacıklarda incelenmek üzere adli tıpa gönderildi.

5. KATTAN DA DÜŞMÜŞ

Kabinkara’nın, avukat arkadaşlarına ailevi sorunlarından bahsettiği ve buna ilişkin sadece tuşlu telefon kullandığı, sosyal medya kullanmadığı, hiçbir fotoğraf karesinde yer almadığı öğrenilirken, 3 çocuk annesi Filiz Kabinkara’nın, yıllar önce de 5. kattan düştüğü öğrenildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi