Advert
Advert
Advert

BEYŞEHİR BELEDİYESİ ESNAFA BORÇLANDI

HER ŞEYİ SATAN KONYA BELEDİYESİNDE BORÇ ARTIŞ GÖSTERDİ

BEYŞEHİR BELEDİYESİ ESNAFA BORÇLANDI
Advert

Konya’nın Beyşehir ilçesinde AKP’li başkandan görevi devralan Bağımsız belediye başkanı Adil Bayındır, teslim aldığı borçları belediyenin internet adresinde duyurdu. Buna göre, 5 yılda satılan tüm gayrimenkullerden 21 milyon gelir elde eden belediyenin sene sonu 32 milyon olan borcunun seçim sonu itibariyle 36 milyonu aştığı belirtildi.

Belediye başkanlığı görevini devralan isimler önceki dönem belediye başkanlarının yaptığı faaliyetleri kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor. Konya’nın Beyşehir ilçesinde AKP’li belediyeyi eski başkan Murat Özaltun’dan devralan ve Bağımsız aday olarak kazanan başkan Adil Bayındır, belediyenin borç raporunu ilan etti.

73 bin kişilik nüfusu ile Konya’nın en büyük 6. ilçesi olan Beyşehir Belediyesi’nin, 2018 yılı itibariyle iller bankası borcunun 4 milyon 584 bin, resmi kurumlar borcunun 12 milyon 530 bin, esnafa olan borcun 15 milyon 547 bin, personele ise 317 bin TL ile toplamda 32 milyon 979 bin TL olduğu açıklandı.

SEÇİM ÖNCESİ 4 MİLYON DAHA BORÇLANILMIŞ

31 Aralık 2018 tarihinden yerel seçimlerin yapıldığı 31 Mart 2019 tarihine kadar geçen 3 aylık sürede de belediye borçlarının 4 milyon kadar borçlanması dikkat çekti. İller bankasına borcun 1 milyon 160 bin, esnafa olan borcun ise 3 milyon 440 bin TL artış gösterdiği görüldü. Böylelikle, 31 Mart tarihi itibariyle Beyşehir Belediyesi’nin borcu 36 milyon 744 bin 443 TL olarak belirlendi.

SON 5 YILDA HER ŞEY SATILMIŞ

Beyşehir Bağımsız Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın, “teslim aldığımız borçlar” diye duyurduğu borç faaliyet raporunda ayrıca, 2014 – 2019 yılları arasında satılan gayrimenkullerden elde edilen gelirde paylaşıldı. Buna göre, 4 arsa, 2 tarla ve 5 binanın yanı sıra 21 dükkan ile kat karşılığı olarak 36 konutun satışının gerçekleştiği, toplamda 68 satıştan elde edilen gelirinde 21 milyon 347 bin 315 TL olduğu öğrenildi.

Son 5 yılda satışlardan elde edilen 21 milyonluk gelire rağmen borcun yükselerek 36 milyonu bulması ise şaşkınlık yarattı.

BEYŞEHİR BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi