Advert
Advert
Advert

Hristiyan Amerikalı, Eşi İçin İftar Verdi

Amerikalı Hristiyan Kathleen Mary Özenç, 7 ay kadar önce kaybettiği 50 yıllık eşi için, eşinin her yıl gelenek haline getirdiği iftar sofrasını bu kez kendisi kurdu.

Hristiyan Amerikalı, Eşi İçin İftar Verdi
Advert

Konyalı esnaflardan Selimiye Eczanesi sahibi Ünal Özenç, 7 ay kadar önce hayatını kaybetti. 75 yaşındaki Özenç’in eşi Amerikalı ve Hristiyan olan Kathleen Mary ise, Ünal Özenç’in kendisine bıraktığı mirası devam ettirmeye çalışıyor.

EŞİNİN HAYRINA İFTAR VERDİ

Eşinin bir gelenek haline getirdiği iftar sofrasını eşinin ölümünden 7 ay kadar sonra kendisi kuran Kathleen Mary Özenç, “Eşim Ünal Bey’le yaklaşık 50 yıllık bir evlilik sürecimiz oldu ve 45 yaşında bir kızımız var. Eşimi 7 ay önce 75 yaşındayken kaybettim. Ünal Bey öldükten sonra eczanenin işleriyle de ben meşgul oluyorum. Eşim her zaman Ramazan ayında yakın arkadaşlarını ve komşu esnaflarına iftar verirdi. Ben de eşimin vefatından sonra bu geleneği devam ettirmek istedim ve eşimin hayrına bir iftar yemeği vermeye karar verdim. Bizi kırmayıp iftarımıza katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

“İSLAMİYET’İ BENİMSİYORUM”

Çok sayıda esnafın katıldığı iftar sonrası konuşan Kathleen Mary Özenç, Amerika asıllı bir Hristiyan olduğunu belirterek, “Uzun süredir Türkiye’de yaşıyorum. Hristiyan olduğum için herhangi bir zorlukla karşılaşmadım. İslamiyet’i benimsiyorum ve Müslüman olmayı düşünüyorum” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi