Advert
Advert
Advert

EYT'liler Yenikapı'da

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT), İstanbul Yenikapı'da miting düzenledi. Mitinge 55 ilden binlerce EYT'li katıldı.

EYT'liler Yenikapı'da
Advert

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin çağrısıyla bugün Yenikapı’da merkezi miting düzenledi. Valilikten gelen onayın ardından EYT’liler Yenikapı’da yapılacak miting için çağrı yapmıştı. Bu çağrı üzerine Türkiye'nin dört bir yanından EYT'liler, Yenikapı miting alanında buluşmaya başladı.

EYT mitingine Saadet Partisi, CHP, Emek Partisi, Türkiye İşçi Partisi, EHP, SEP, İyi Parti, UİD-Der, Birleşik Metal-İş, Petrol-İş, DERİTEKS başta olmak üzere çok sayıda siyasi parti, sendika ve kitle örgütü üye ve yöneticisi de katıldı.

Mitingte konuşan Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Necdet Gökçınar, "Bizler her türlü mağduriyete karşıyız. Denk bütçe ile faizden kurtarılacak 117 milyar liranın 60 milyarıyla EYT mağduriyeti giderilebilir. Bu da ancak Saadet iktidarıyla olabilecek bir durum" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi