Advert
Advert
Advert

Erdoğan, YSK'da karşı oy verenleri eleştirdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP'nin İstanbul mahalle başkanlarının katıldığı iftar programında YSK'da karşı oy verenleri eleştirerek "Dişe dokunur, bir unsura rastlayamıyoruz" dedi.

Erdoğan, YSK'da karşı oy verenleri eleştirdi!
Advert

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, partisinin 'Mahalle Başkanları ile İftar Programı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, yaptığı açıklamasında YSK'de seçim yenilenmesin diye karşı oy veren 4 hakimi eleştirdi. Açıklamasında "YSK'nın İstanbul seçimin yenilenmesi kararını isabetli buluyoruz." diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, karara karşı çıkan YSK üyelerinin gerekçelerin ile ilgili "baktığımızda dişe dokunur, vicdanları tatmin edici bir unsura rastlayamıyoruz." ifadesini kullandı.

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul seçimlerine ilişkin kararını değerlendiren Erdoğan, şunları kaydetti:

"Milletimizin hakkını, hukukunu, iradesini korumak için mücadele ettik, bu sebeple YSK'nin seçimin yenilenmesi kararını isabetli buluyoruz. Her hırsızlık kötüdür ama oy hırsızlığı, milli irade hırsızlığı tam bir felakettir. Bu karara karşı çıkan YSK üyelerinin gerekçelerine baktığımızda dişe dokunur, vicdanları tatmin edici bir unsura rastlayamıyoruz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
Irak: ABD'nin İran yaptırımlarına karşıyız
ZOR DEĞİLMİŞ…
ZOR DEĞİLMİŞ…
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi