Avrupa Birliği Bakanlığı Kapatılsın
Mücahid Rıza Alper

Avrupa Birliği Bakanlığı Kapatılsın

Son günlerde Avrupa tarafından bakanlarımıza yönelik alınan tavır Batı’nın demokrasi anlayışının bir tezahürüdür.

Yıllar boyunca Türkiye üzerinde akla hayale gelmeyecek oyunlar çeviren Batı’nın gerçek yüzü bugünlerde milletimiz tarafından daha açık bir şekilde görülmektedir.

Ancak tarihin bu dönüm noktasında onların yapacağı hamleler değil bizim alacağımız tavır ve uygulayacağımız politika çok büyük önem arz etmektedir.

Avrupa Birliğinden Türkiye’ye fayda gelmeyeceği bu zamana kadar birçok defa söylense de, milletimiz maalesef Batı endeksli siyaset anlayışının akıntısına kapılmıştır.

Öncelikle yapılacak hamle Avrupa Birliği Bakanlığı’nın kapatılmasıdır.

Kar ya da zarar göz önünde bulundurulmadan düşülen bu Avrupa sevdasına derhal son verilmelidir.

Mevcut hükümetimizin yaptırım yapacağız, yapmalıyız, az kaldı yaptık yapıyoruz gibi söylemleri derhal bırakması ve gerekeni en kısa sürede yapması gerekmektedir.

Bu Coğrafyanın insanları, köksüz batı medeniyetinin boyunduruğu altında yaşamaya ve onların hayat nizamlarına uymak mecburiyetinde değildir.

Batı standartlarına göre dizayn ettiğimiz sosyal hayat, eğitim alanlarında Avrupa ile yapılan ve zaralı görülen tüm anlaşmalar iptal edilmelidir.

Bir diğer konu Ayasofya’yı camii olarak ibadete açmakla ağızlarının payını vermektir.

Bu ilkeli duruşu başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım Ve Tüm Hükümet tarafının mensuplarından bekliyoruz.

Ayasofya hak-batıl mücadelesinin turnusol kağıdıdır, bizim onurumuzdur, Ayasofya İslam Medeniyetinin Batı Medeniyetine karşı üstünlüğünün en büyük simgesidir.

Diyeceğimiz odur ki Ayasofya’nın Camii olarak ibadete açılması ve Avrupa Birliği Bakanlığının kapatılarak müzakerelerin durdurulması kırmızı çizgimizdir.

Bu millet Avrupa’yı örnek almak mecburiyetinde değildir tam aksine milletimiz kendi inancıyla, kendi tarihi ile kendi değerleri ile hak ettiği yeri alacaktır.

Başta idarecilerimizin buna inanması ve buna yönelik adımları atmasıdır, milletimizinde bu adımları atanlara en büyük desteği sağlamasıdır önemli olan.

İnşallah önümüzdeki günler memleketimiz için iyi günlere vesile olacaktır..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Toplumsal cinnet!
Toplumsal cinnet!
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi