Yeni Türkiye Yolunda...
Yasin Çıkrıkcı

Yeni Türkiye Yolunda...

Yeni Türkiye yolunda son adım olan halk oylamasının yapılacağı tarih netleştiği günden bugüne yaşadığımız sorunları iyi bir şekilde incelediğimiz de, Yeni Türkiyenin oluşmasını engellemek için gerek yurtiçinden, gerekse yurt dışında her türlü hain saldırılar gerçekleştirilmeye başlandı.

Başlarda terör örgütleri Hayır derken, şimdiler de Almanya,Hollanda ve en son olarak da Avusturya gibi ülkelerde Hayırsızlaşmaya başladı.Bu ülkelerin bu şekildeki çıkışları ben inanıyorum ki Evet oyların da büyük bir patlamaya neden olacaktır.

16 Nisan da elbette ki Evet diyen vatandaşımızı da Hayır diyen vatandaşımızı da saygıyla karşılayacağız.Kimseye verdiği oydan dolayı tavır almayacağız.

Devlete karşı işlenen suçların asla ve asla affedilemeyeceğini sanırım bilmeyen yoktur.15 Temmuz da hain örgütün gerçek yüzünü göremeyenler alçaklığın ve FETÖ katillerinin nasıl hainlikler yaptığını görmeye başladılar. FETÖ’nün bir tapınak şovalyesi olduğunu görmeye başladılar. Tapınakçıların Osmanlı’nın kurulmasında ne oyunlar oynadığını hatırlarsak, Yeni Türkiye’nin kurulmasında da benzer oyunları nasıl sergilediklerini iyi analiz edebiliriz.

Bu nedenle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yaşatmak ve yeni Türkiye oluşumuna destek vermek için “Evet” demeliyiz.

Ne yaptığı veya neye hizmet ettiği belirsiz grupların gazına gelmeden Vatanını, Milletini ve İmanını düşünüp “Evet” diyecekleri şimdiden kutlayıp tebrik etmek gerektiğini düşünüyorum.

Bir başörtülü kadın Bakanı Hollanda’da elçiliğimize almayan zihniyeti nefretle kınarken, üzerimizde nasıl bir tezğah ve oyun oynandığınıda iyi görmeli ve iyi analiz etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Türkiye artık bir devrim yaşadı. Türkiye büyüdü, gelişti; düşünen aklı başında insanlar iş başlarına gelmeye başladı.

Bu anlamda her şerrin bir hayra vesile olduğunu düşünerek 16 Nisan’daki “ Evet”lerin patlama yaşatıp, ülkemizin önünü açacağını ve hatta tıkanan sistemi yeniden inşaa edeceğine can-ı gönülden inanıyorum.

Allah yolumuzu açık eylesin. Bu ülkede bozuk sistemi tamir edip Adalet, Eğitim ve yaşam hakkını daha iyi tesis etmek için “Evet” te buluşmak umuduyla..

Ve diyorum ki ! “15 Temmuz’un nöbetçisi, 16 Nisan’ın Evetcisiyiz”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi
Ayasofya’da yine bir fetih muştusu
Ayasofya’da yine bir fetih muştusu