TERÖR...
İsmet Erdem Atik

TERÖR...

Sevgili Milli Gündem okuyucuları.
Öncelikle bana burada yazma fırsatını veren milli gündem yöneticilerine ve beni milli gündem ile tanıştıran değerli dostum Yasin Çıkrıkçı’ya teşekkür etmek isterim.

Efendim, ülkemizin gündemi malum, burada çiçeklerden, böceklerden, bahardan bahsetmeyi bende isterdim ancak şu durumda bu pek de mümkün değil. Hepimizin bildiği gibi cumartesi akşamı bir terör saldırısı oldu ve 36’sı polis 44 kişi şehit oldu. Hepimiz gencecik insanları toprağa vermenin üzüntüsünü yaşadık. Herkes teröre karşı tepkisini koydu ancak bir kesim var ki üzülmek bir yana neredeyse sevindiler.

Böyle durumlarda tepkilerden çok tepkisizlik dikkat çeker. Böyle de oldu. Türkiye’yi bir cehenneme benzeten gazeteci görünümlü biri vardı ondan bir tepki duydunuz mu ? Peki ya her defasında ülkesi için çalıştıklarını söyleyen Fetö terör örgütü mensuplarından bir ses duyan oldu mu? Almanya’daki içinde birçok Türk milletvekilleri barındıran yeşiller grubundan bir tepki geldi mi? Tabi ki hayır zaten isteseler de bir şey diyemezler çünkü efendileri buna izin vermezler.

İsimlerini vermeyeceğim zira isimler ile işimiz yok perde arkasını görmeye çalışacağız. Son 1 sene içinde ülkemize türlü oyunlar oynandı. Darbe dediler olmadı, dolar ile geldiler yine olmadı ve son olarak her zaman kullanmaktan asla çekinmedikleri terör örgütlerini sahaya sürdüler. Yine olmayacak. Milletimiz böyle durumlarda Türküyle, Kürdüyle, sağıyla, soluyla Beşiktaş ve Galatasaraylısıyla tek yürek olmasını bildi. Bu milletin ruhunda birlik, beraberlik var ancak bizi bize bırakmayanlar, bizi birbirimize düşürüp ayrıştırmak isteyenler her zaman olacak. Umarım bu birlik beraberlik tablosu hep devam eder. Unutmayalım terörün ve terörü maşa olarak kulananların amacı bizim birlik ve beraberliğimizi bozmak, bizi birbirimizden ayırmaktır.

İnşallah Ülkemiz ve milletimiz bu kirli oyunları bozacak ve Dünya’da dengelerin değiştiği bu güç savaşında yerini daha da sağlamlaştıracaktır.

Selam ve dua ile…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Toplumsal cinnet!
Toplumsal cinnet!
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi
İstanbul’un fethi coşku ile kutlandı! Fetih çağı değiştirdi